Pexels photo 1020323 Idealna organizacja pracy Wykorzystaj planer biurowy

Idealna organizacja pracy? Wykorzystaj planer biurowy

W świecie nieustannego pośpiechu, dynamicznych zmian i tysięcy pomysłów przyda się dobra organizacja pracy. Najnowsze rozwiązania dla biur obejmują m.in. użyteczne i proste artykuły – planery, który niezwykle ułatwiają życie pozwalając dobrze zorganizować swój czas. Wysokiej jakości tablice i plansze suchościeralne znajdziemy w zakładce plansze-suchoscieralne-scienne.html.

Planer – panaceum na brak czasu

Proste planery przypominają dziecięcy plan lekcji. Planery są podzielone na dni tygodnia, poza tym mają jeszcze dodatkowy podział na godziny oraz wygodne miejsce na sporządzanie różnych, ważnych notatek. Zazwyczaj umieszczamy je na biurku lub w innym miejscu pracy – w widocznym miejscu, Dzięki temu nie przegapisz ważnej wizyty, szybko przypomnisz sobie o  spotkaniu czy upływie terminu ukończenia projektu. Planery pełnią funkcję kalendarza i notatnika, gdyż pozwalają na szybkie dokonywanie zapisków, np. podczas rozmowy telefonicznej, a także szybkie odszukiwanie notatek. W komlecie z planerem

Plansze suchościeralne – użyteczne planery tygodniowe i  godzinowe

Papierowa plansza formatu A1 pokryta laminatem zawiera diagram z siedmioma dniami tygodnia oraz podziałek godzinowych od 6:00 do 18:00, jak również miejscem na notatki. Użytkownik ma możliwość wielokrotnego zapisu notatek, jeśli będzie używał markerów suchościeralnych. Wówczas za pomocą suchej ściereczki usuwa wcześniejsze zapiski i wpisuje nowe. Ma również możliwość sporządzania notatek zwykłym markerem albo tzw. foliopisem. Wszystkie te artykuły dostępne są w sklepie internetowym https://www.planowaki.pl/k25

Pisaki do planerów

W sklepie znajdziesz m.in. specjalne markery suchościeralne przeznaczone do planerów i tablic suchościeralnych oraz kalendarzy laminowanych. Mają one stożkowatą końcówkę umożliwiającą pisanie tekstu i sporządzanie rysunków o grubości 2-3 mm. Dostępne są w kilku kolorach: czarnym zielonym, niebieskim  czerwonych oraz w komplecie 4 sztuk. Dodatkowo w kompletach znajduje się gąbka ułatwiająca usuwanie zbędnych zapisków.

Uniwersalne markery do pisania na tablicy i planerze

Suchościeralne markery Lumocolor Staedtler mają uniwersalne zastosowanie, gdyż za ich pomocą można pisać nie tylko na suchościeralnym planerze, ale również na tablicy oraz szkle. Generalnie zaprojektowano je do pisania po gładkich powierzchniach, a długość linii pisania wynosi 1300 m. Specjalnie dobrany atrament sprawia, że pisaki te szybko schną na powierzchni tablicy czy planera i już po upływie 2-4 sekund tablica jest sucha. Dzięki temu nie pozostawiają żadnych smug. Mogą być stosowane przez osoby leworęczne. Specjalna budowa pisaków zapobiega ich rozlaniu w specjalnym warunkach, m.in. podczas gwałtownych zmian ciśnienia, m.in. na pokładzie samolotu.

Gąbki do tablic i planerów

Do planerów suchościeralnych i tablic magnetycznych stosuje się zazwyczaj lekkie i wygodne gąbki z wygodnym uchwytem. Są solidnie wykonane i estetyczne, a także wyposażone w magnes, który zapewnia utrzymanie gąbki na powierzchni tablicy i użycie jej w razie potrzeby. To bardzo wygodny sposób szybkiego starcia tablicy podczas narady, konferencji czy lekcji w szkole.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link