Ślotała, Kisio

Horodyńska, Ślotała, Kisio w projektach Hector & Karger

W przeciągu ostatnich kilku dni w strojach od Hector & Karger pojawiły się trzy polskie celebrytki.

Stylistka Zosia Ślotała miała na sobie must-have tego sezonu, czyli bluzę z oversizowymi zamkami od na 13. urodziny magazynu Viva! Moda, którą podkreśliła zadziornymi kozakami do kolan.

Urokowi strojów od H&K uległa również aktorka Aleksandra Kiso, która to do bluzy dobrała ołówkową spódnicę, tworząc wygodny, ale i ultrakobiecy look.

A jedna z najmodniejszych Polek, Joanna Horodyńska zaprezentuje projekt duetu w swoim programie „Gwiazdy na dywaniku” w nadchodzący piątek.

Kolekcja Doberman, z której pochodzi garderoba gwiazd to jesienno-zimowe propozycje od polskiego duetu. Znajdziemy tu charakterystyczne cechy stylu marki Hector & Karger: prostą formę, doskonałą jakość i sensualność.

Sztandarowym produktem staje się designerska, lecz ekskluzywna bluza z kapturem, wykonana z grubej włoskiej wełny o żorżetowym splocie lub mięsistego jersey’u najwyżej jakości. I to właśnie ją wybierają najczęściej gwiazdy!

Projekty są monochromatyczne i rasowe jak tytułowy doberman. Kolor czarny dominuje, a faktury użytych tkanin lśnią jak sierść zwierzęcia.

Poszczególne elementy w kolekcji wykończone są oversizowym zamkiem z grubego plastiku w kolorze czarnym, który wykorzystany jest jako przewodni element dekoracyjny kolekcji.

HK

IMG_8990

MW_20131127_01_57

MW_20131127_01_96

MW_20131129_01_59

foto: MW Media

Podziel się wiadomością:

Polecamy również