Herbs jesien HERBS Konopie we w osach

HERBS Konopie we włosach

Biozgodny naturalny olej konopny o wyjątkowych właściwościach kosmetycznych to prawdziwe arcydzieło natury, które znajdziemy w dwóch wyjątkowych produktach do włosów marki Herbs. Jako jedyny olej naturalny charakteryzuje się on idealną proporcją kwasów Omega-3 i 6, dzięki czemu wbudowuje się w struktury międzykomórkowe i wykazuje wyjątkowe właściwości regenerujące. Zamknięty w formule odżywczego szamponu i unikalnej lamelarniej maski do włosów przywróci naszej fryzurze doskonały wygląd.

Nutri szampon OLEJ KONOPNY

Odżywcza formuła szamponu przywraca siłę, spoistość i długotrwałe nawilżenie nawet bardzo suchym włosom. Do jego stworzenia wykorzystano bowiem niezwykle cenny, bogaty w kwasy Omega-3 i 6 olej konopny o wybitnych właściwościach odbudowujących. Jego działanie wzmacniają wygładzające i regenerujące uszkodzenia proteiny oraz dogłębnie restrukturyzujące strukturę włosa fitolipidy. Szampon zadba także o kondycję skóry głowy dzięki nawilżającej i łagodzącej jej podrażnienia alantoinie. Efekty? Czyste, nawilżone i pełne witalności włosy, wygładzone i łatwe do rozczesania, sprężyste, wytrzymałe, z pięknym połyskiem.

Lameralna maska OLEJ KONOPNY

Obok oleju konopnego w masce znajdziemy także odbudowujące i regenerujące kationizowane proteiny, przywracający gładkość i sprężystość włosów wosk jojoba oraz aktywującą procesy naprawcze  włosów witaminę PP. Skuteczność kosmetyku wzmacnia lamelarna forma maski o strukturze ciekłokrystalicznej, która harmonijnie transportuje składniki aktywne w głąb włosa. Dzięki temu po nałożeniu kosmetyku nasze pasma są nawilżone odbudowane, lśniące, mocne łatwe do rozczesania i układania, skutecznie chronione przed kruszeniem i rozdwajaniem końcówek włosy.

Szampon HERBS cena 16,99 zł/400 ml

Maska HERBS cena 19,99 zł/250 ml

Produkty dostępne w sieci Rossmann

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link