etui

„Hama est. 1923” na sportowo

Hama est. 1923” to ekskluzywna marka toreb, walizek oraz futerałów. Niedawno producent poszerzył portfolio o torby sportowe Munich oraz Berlin, adresowane dla młodych, aktywnych użytkowników

Torby Munich oraz Berlin nawiązują do najlepszych wzorców „Hama est. 1923”, niemniej posiadają kilka istotnych wyróżników. Tym razem producent opracował swoją ofertę nie z myślą o ułożonych biznesmenach, lecz aktywnych mieszczuchach, ceniących niezależność. Sportowe torby i plecaki „Hama est. 1923” znakomicie sprawdzą się zarówno podczas przemieszczania miejskiej dżungli, jak i wypadów za miasto. Obie linie nieznacznie różnią się stylistyką oraz funkcjonalnością. Torby Berlin wykonane są z poliestru, zaś Munich z nylonu. To sprawia, że są elastyczne, a poza tym skutecznie chronią zamknięty w nich bagaż przed wilgocią. Natomiast ich niepowtarzalny styl pozwala wyróżnić się w miejskim tłumie.

Wiele osób chętnie sięga po torby na kółkach, niezastąpione w czasie podróży publicznymi środkami transportu, a także podczas przemieszczania się na stacjach metra, przystankach autobusowych czy tramwajowych. Niektóre modele toreb Berlin oraz Munich posiadają trolley system – stelaż z dwoma wymiennymi, wytrzymałymi kółkami, zbliżonymi do tych wykorzystywanych w łyżworolkach, a także wysuwanym sztywnym uchwytem. Najbardziej pakowne modele Berlin (w kolorze szarym) oraz Munich (czarna lub czerwona) posiadają pojemność 90 litrów. Szereg kieszeni, w tym specjalna przegroda na dokumenty A4, umożliwia łatwe i szybkie rozmieszczenie rzeczy. Tylną powierzchnię torby chronią specjalne plastikowe zabezpieczenia. Kolejną grupę stanowią nieco mniejsze torby o pojemności 46 l. Ich wyróżniki to przednie kieszenie na komputer PC oraz tablet czy niewielki organizer na kable i akcesoria.

Nie wszyscy są fanami “dwóch kółek”. Dlatego ofertę produktów sportowych uzupełniają tradycyjne torby na ramię oraz plecaki Berlin oraz Munich, pozbawione trolley system. Mieszczuchy szczególnie docenią plecaki, łączące dużą funkcjonalność z wygodą. Berlin i Munich zdadzą egzamin podczas przemierzania metropolii oraz wycieczki za miasto. Plecaki z tyłu posiadają miękką wyściółkę, poprawiającą komfort użytkowania. Liczne kieszenie, przeznaczone na telefon komórkowy, tablet, notebook czy dokumenty w formacie A4, umożliwiają odpowiednie i bezpieczne ulokowanie rzeczy. Plecaki Munich dostępne są w kolorach czarnym i czerwonym, zaś Berlin szarym.

Od czasu do czasu mieszkańcy wielkich miast muszą wyruszyć w daleką podróż samolotem. W tym przypadku nieodzowne okażą się niewielkie torby, mieszczące się w kabinie samolotu. Dwa kółka i solidny uchwyt pozwolą łatwo ominąć tłumy na lotnisku, a pokonanie dystansu od punktu odprawy do bramki nie nadwyręży mięśni. Kabinowe torby Munich oraz Berlin posiadają wymiary 23 cm (głębokość), 33 cm (wysokość) oraz 43 cm (szerokość), a ich pojemność wynosi 32 litry. Użytkownik ma do dyspozycji szereg kieszeni, w tym na notebooka oraz tablet.

000028b153e9b342 000028c653e9b371 000028f053e9b3c7

Sugerowane ceny przez Hama Polska

Torba Munich z kółeczkami (90 l) – 729 złotych

Torba Berlin z kółeczkami (90 l) – 729 złotych

Torba Munich z kółeczkami (46 l) – 619 złotych

Torba Berlin z kółeczkami (90 l) – 619 złotych

Torba kabinowa Munich – 599 złotych

Torba kabinowa Berlin – 599 złotych

Torba na ramię Munich – 209 złotych

Torba na ramię Berlin – 209 złotych

Plecak Munich – 259 złotych

Plecak Berlin – 259 złotych

Podziel się wiadomością:

Polecamy również