Ola Kwasniewska 2 Gwiazdy w showroomie Zalando

Gwiazdy w showroomie Zalando

Podczas VII edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland, największy sklep internetowy w Europie, Zalando, otworzył swój showroom w strefie Concept Store. Przedstawiona tam została ekskluzywna linia Zalando Collection.

Zalando po raz pierwszy wzięło udział w największej imprezie modowej w Polsce, FashionPhilosophy Fashion Week Poland. W specjalnej powierzchni Zalando Collection, klienci, media i celebryci mogli dotknąć i poczuć jakość ubrań i butów obecnie dostępnych na www.zalando.pl.

Gwiazdy takie jak: Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Joanna Horodyńska, Ada Fijał, Dorota Wróblewska, Karolina Malinowska, Ilona Felicjańska, Zofia Ślotała, Katarzyna Sokołowska odwiedziły stoisko Zalando Collection w hali Concept Store. Chętnie oglądały i przymierzały ubrania z aktualnej linii Zalando Collection. Podobało im się to, że kolekcja idzie zgodnie ze światowymi trendami i wybiega w przyszłość. Wielu stylistów gwiazd oraz dziennikarzy z ciekawością oglądało specjalnie wyselekcjonowane artykuły z linii Zalando Collection Jesień/Zima 2012/2013. Dla przypomnienia, kolekcja Jesień/Zima 12/13 jednoczy dwa trendy ‘New Mod’ i ‘Radical Minimalism’. Inspiracjami tej różnorodnej kolekcji zawierającej także buty i akcesoria, są subkultury Londynu z lat 60-tych oraz nowojorska sceneria artystyczna.

Doceniona międzynarodowo i popularna w Polsce bloggerka Jessica Mercedes Kirchner podczas łódzkiego tygodnia mody wspólnie z Zalando zaprosiła bloggerów, między innymi Igora Rądlewskiego, Fatilicious, Tobiasza Kujawę i inne media na stoisko Zalando Collection, by opowiedzieć o najnowszych trendach na www.zalando.pl i o jej doświadczeniu z butikami on-line. Natomiast szef Tygodnia Mody Jacek Kłak cieszy się, że Fashion Week stał się nie tylko miejscem zainteresowań mediów, ale ludzi biznesu, w tym działający od dwóch miesięcy w Polsce, sklep internetowy Zalando.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=3708]

foto: Bartosz Ka Nachtigal/Michał Szubert[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link