Gwiazdy w kreacjach

Gwiazdy w kreacjach marki PODWIKA

Gwiazdy w kreacjach marki PODWIKA. Brand działa na polskim rynku dopiero od dwóch miesięcy, a pośród gwiazd, które już pokochały projekty marki są takie celebrytki, jak Kasia Warnke, Klaudia Halejcio czy Sabina Jeszka. 

Podwika to prężnie rozwijająca się, nowa marka na polskim rynku mody. Jej założyciel i projektant – Łukasz Podwika to młody, zdolny wizjoner i pasjonat mody. Wychowanek najlepszych polskich projektantów Macieja Zienia i Gosi Baczyńskiej, u boku których przez wiele lat rozwijał swój talent.

Jego najnowsza kolekcja „Light” to ekskluzywna linia dedykowana eleganckim i zmysłowym kobietom. Projektant składa im hołd używając najwyższej jakości materiałów, jedwabi i ręcznie zdobionych koronek, które nadają kreacjom lekkości i szyku. Każdy projekt to balans pomiędzy różnymi sferami kobiecego piękna sensualnością, eterycznością, tajemniczością, a czasem nawet demonicznością. Poprzez proste formy, drogocenne tworzywa i wyszukane wzory tworzy niepowtarzalne kreacje, w których każda kobieta czuje się wyjątkowa.

Najnowsza kolekcja projektanta dostępna jest w multibrandzie LouLou, a także w sklepie internetowym Dare to Inspire.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również