Gwiazdy pomagają

Gwiazdy pomagają zwierzętom przetrwać zimę

Ambasadorki akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” Izabela Janachowska, Agnieszka Kaczorowska, Agata Nizińska i Agnieszka Kawiorska pojawiły się rano w Centrum Handlowym Tesco w Warszawie, aby wziąć udział w zbiórce karmy na rzecz bezpańskich zwierząt. Gwiazdy przekazały produkty dla potrzebujących psów i kotów oraz zachęcały do udziału w weekendowej zbiórce darów dla schronisk. Zbiórka produktów dla zwierząt prowadzona w 72 sklepach Tesco w całej Polsce potrwa do niedzieli, 9 lutego.

W ramach akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” ambasadorki Izabela Janachowska, Agnieszka Kaczorowska, Agata Nizińska i Agnieszka Kawiorska wzięły udział w inauguracyjnej zbiórce karmy Tesco i produktów dla zwierząt. Gwiazdy miały okazję samodzielnie wybrać produkty, które zostaną przekazane na rzecz jednego z warszawskich schronisk. Zachęcały też klientów Centrum Handlowego Tesco w Warszawie do pomocy zwierzętom.

Przez weekend w ramach akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” prowadzona jest zbiórka żywności dla zwierząt ze schronisk. Oprócz tego możemy przynosić koce, miski, wszystko co psom i kotom jest potrzebne. A co 10 złotówka wydana na karmę marki Tesco zostanie przekazana na cele charytatywne. Te czworonogi nie mają domu, więc dajmy im chociaż trochę jedzenia i produktów. To jest podstawa. Przychodźmy, kupujmy, pomagajmy – mówi Izabela Janachowska, ambasadorka akcji.

Program „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę wspierają także Małgorzata Kożuchowska, Weronika Książkiewicz, Olga Frycz oraz Aleksandra Kisio.

Akcja z udziałem ambasadorek zainaugurowała weekend zbiórek, które odbędą się w dniach 7-9 lutego, w 72 sklepach Tesco na terenie całej Polski. Adresy placówek, w których prowadzona jest zbiórka, są dostępne na stronie: www.tesco.pl/zwierzaki. Zebrane dary trafią do okolicznych schronisk.

Ponadto, w ramach akcji w dniach 6-19 lutego klienci sklepów Tesco mają szansę uczestniczyć w zbiórce środków finansowych na rzecz bezpańskich czworonogów. W tym okresie 10% wartości każdej sprzedanej karmy marki Tesco zostanie przekazane na bieżące potrzeby 10 schronisk wybranych w drodze internetowego głosowania. Każdy zainteresowany losem zwierząt w dniach 6-19 lutego będzie może oddać głos na schronisko, które jego zdaniem najbardziej potrzebuje wsparcia. Głosowanie dostępne jest na profilu „Eksperci Tesco” na Facebooku – https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco/app_293130837399609 lub na stronie www.tesco.pl/zwierzaki.

Dodatkowo, w ramach akcji wspierającej realizowanej w Internecie, 3 osoby, które najwięcej razy umieszczą hasło #PomagamZwierzetomzima na portalach społecznościowych (np. Facebook, Twitter), będą miały szansę wybrać 3 schroniska, na rzecz których Tesco przekaże dodatkowo w sumie 3 tys. zł.

Celem programu „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” realizowanego przez Tesco we współpracy z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Zwierząt OTOZ Animals, jest pomoc schroniskom dla zwierząt w najtrudniejszym dla nich okresie. Więcej informacji o akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” można znaleźć na stronie www.tesco.pl/zwierzaki oraz na profilu „Eksperci Tesco” na Facebooku – www.facebook.com/Eksperci.Tesco.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również