Gwiazdy na otwarciu butiku

Gwiazdy na otwarciu butiku TOMAOTOMO

31 marca w warszawskim C.H. Plac Unii odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego butiku TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. Pojawiły się na nim gwiazdy, które doskonale znają i cenią twórczość projektanta.

Nowe, strategiczne miejsce na modowej mapie stolicy, to odpowiedź na dynamicznie rosnące zainteresowanie marką TOMAOTOMO. Od debiutu podczas łódzkiego Fashion Week w 2011 roku projektant zdążył już sobie zaskarbić uznanie i zaufanie wielu gwiazd oraz stylistów.

Na otwarciu butiku pojawiły się m.in.: w kreacjach TOMAOTOMO – Weronika Książkiewicz (muza TOMAOTOMO, w sukience i kurtce TOMAOTOMO), Anita Sokołowska (w kurtce i spódnicy TOMAOTOMO), Izabella Łukomska-Pyżalska (w topie i spódnicy TOMAOTOMO) oraz Natalia Siwiec (w sukience TOMAOTOMO).

Ponadto na wydarzeniu nie zabrakło też: Grażyny Wolszczak, Aleksandry Kisio, Marty Kielczyk, Ewy Wojciechowskiej, Moniki Mrozowskiej, Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, Ilony Felicjańskiej, Ewy Szabatin i Joanny Jabłczyńskiej.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=5434]

Oryginalne i charyzmatyczne kreacje Tomasza można już obejrzeć, przymierzyć i zakupić na w butiku w C.H. Plac Unii przy ul. Puławskiej 2.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również