Marta Wisniewska1 Gwiazdy nago bo nic nie ukrywaj

Gwiazdy nago, bo nic nie ukrywają

Beta Lenska (aktorka i modelka), Rafał Mohr (aktor), Maria Sadowska (wokalistka i reżyser), Maria Seweryn (aktorka), Leszek Stanek (aktor i tancerz), Marta Wiśniewska (wokalistka i choreograf) pokazali się w negliżu, by potwierdzić, że nie mają nic do ukrycia.

Z okazji Światowego Dnia AIDS 2012 Zjednoczenie „Pozytywni w Tęczy” zorganizowało społeczną kampanię medialno-outdoorową zachęcającą osoby aktywne seksualnie do testowania w kierunku HIV. Kampania współfinansowana jest przez Gilead Sciences Poland w ramach konkursu grantów „Pozytywnie otwarci” oraz Miasto Stołeczne Warszawa i organizatora.

Citylighty kampanii zostały umieszczone w 40 lokalizacjach w Warszawie. Kreacja pojawia się także w prasie codziennej oraz tygodnikach i magazynach młodzieżowych. Więcej informacji na temat kampanii oraz testowania w kierunku HIV znajduje się na stronie www.odkryci.pl.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][portfolio_slideshow]

źródło: kampaniespołeczne.pl – patron medialny kampanii[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link