Dorota Weka Maciej Zien Mariola Bojarska Ferenc Gwiazdy na pokazie mody Macieja Zienia

Gwiazdy na pokazie mody Macieja Zienia

Maciej Zień jest jedną z niewielu osób, ba – nawet jednym z niewielu projektantów, którym od lat udaje się gromadzić w jednym miejscu i czasie tak wiele tak głośnych nazwisk polskiego show biznesu.

Nie inaczej było i podczas wczorajszego pokazu kolekcji Hurricane w warszawskim Soho Factory. W pierwszych rzędach projektanta oklaskiwali m.in. Gosia Baczyńska, Robert Kupisz, duet Paprocki i Brzozowski, Joanna Horodyńska, Ada Fijał, Justyna Steczkowska, Paulina Sykut, Anna Wendzikowska, Dorota Rabczewska, Małgorzata Rozenek, Sonia Bohosiewicz, Dorota Gardias, oczywiście w sukni projektanta.

Partnerem pokazu była Cisowianka Perlage.

Zobacz również: fotorelacja z pokazu kolekcji Hurricane Macieja Zienia

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=3640][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link