Marcelina Zawadzka Gwiazdy na otwarciu nowego salonu JOOP

Gwiazdy na otwarciu nowego salonu JOOP

JOOP! To niemiecka marka, która na polskim rynku pojawiła się już wiele lat temu i do tej pory radzi sobie świetnie. W warszawskich Złotych Tarasach powstał nowy, drugi w Polsce po Galerii Mokotów, salon JOOP! i z tej okazji zorganizowano kameralny, świąteczny event z udziałem zaproszonych gwiazd i dziennikarzy.

„Powracamy z wielkim echem. Salon JOOP! w Złotych Tarasach zrodził się z najnowszego konceptu marki i mam nadzieję, że znajdzie wielu zwolenników. Jest to marka premium, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Mamy do zaoferowania niezawodne fasony i przede wszystkim najlepszą jakość” powiedziała właścicielka salonu JOOP! w Złotych Tarasach Agnieszka Kazanecka.

Świąteczną lampkę szampana wypili: Olgierd Łukaszewicz, Beata Tyszkiewicz, Izabela Zwierzyńska z mężem, Marcelina Zawadzka, Leszek Stanek, Beata Fesser, Olivia Angerstein, Kasia Nova, Barbara Gryn oraz Anna Piszczałka.

Myślę, żeby sobie zrobić dziś prezent, ponieważ często muszę występować oficjalnie i przyda mi się jakaś oryginalna marynarka, która wniesie powiew świeżości do mojej garderoby. Kolor granatowy byłby strzałem w dziesiątkę, bo ten kolor odmładza, co dla panów w moim wieku jest szczególnie korzystne, aby w oczach pań się nieco odmienić – powiedział z uśmiechem Olgierd Łukaszewicz.

Wychodzę z założenia, że świąteczne prezenty powinny być praktyczne i dobre na zimę, dlatego dziś wybrałam piękne spodnie, które chętnie sprezentuję którejś z córek – dodała Beata Tyszkiewicz.

[nggallery id=5280]

foto:  Samsung Galaxy Camera EK-GC100.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link