Yes i am Gwiazda serialu 8222 S odkie k amstewka 8221 promuje nowy zapach Cacharel

Gwiazda serialu „Słodkie kłamstewka” promuje nowy zapach Cacharel

Aktorka Shay Mitchell – najbardziej znana ze swojej roli Emily Fields w serialu telewizyjnym „Słodkie kłamstewka” (Pretty Little Liars) – debiutowała niedawno w najnowszej kampanii marki perfumeryjnej Cacharel Parfums, Yes I Am.

Gwiazda poinformowała o współpracy na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, pisząc: „Jestem bardzo podekscytowana, że ​​mogę współpracować z @CacharelParfums jako rzecznik kolekcji Yes I am”.

Kampania „Tak, jestem” prezentuje trzy nowe zapachy w najnowszej ofercie marki, w tym „Tak, jestem różowy”, „Jestem czerwony” i „Jestem fioletowy”.

Inspiracją dla nowych perfum miało być: „pokolenie silnych kobiet, różnorodnych, szczerych i zdecydowanych”, a każdy zapach zawiera charakterystyczną mieszankę opisywaną jako „kremowy akord z dodatkiem kardamonu”.

Swoją drogą, nigdy chyba nie przestanie nas zadziwiać pomysłowość, wyobraźnia, poetycka słowotwórczość marketerów. Zapach inspirowany „szczerą kobietą”… Czy to Wam coś mówi? Czy to Wam się w ogóle z czymś kojarzy? Cóż, najwyraźniej ważne jest to, żeby było… niewyraźne. Byleby się dobrze sprzedawało.

foto: Cacharel Parfums, @shaymitchell

ModaiJa poleca również:

Copy link