639F44AA DAB1 4480 84DC 88B56D956E1F Greyt Fashion Night 8211 fotorelacja z pokazu mody w Grey Music Club

Greyt Fashion Night – fotorelacja z pokazu mody w Grey Music Club

W piątek, 7.czerwca odbył się w Grey Music Club pokaz mody Greyt Fashion Night.

Wydarzenie, które odbyło się w letniej strefie wrocławskiego Grey’a utrzymane było w stylu glamour. Modelki spacerowały w zaczesanych do tyłu włosach i soczystych ustach po czerwonym dywanie, a goście obserwowali pokaz z loży w otoczeniu oświetlonych palm.

Pierwszy swoją kolekcję zaprezentował duet projektantów z Wrocławia – Sauvage Collective, podczas której przeważał kolor czarny oraz błękit, główne materiały stanowiły welur i jedwab, a całości dopełniała pokaźna ilość dodatków – na głowę oraz szyję.

Pomiędzy pokazami o wyjątkowo urokliwy klimat zadbał najlepszy w Polsce saksofonista sceny klubowej Kacper Duraj.

Po występie utalentowanego saksofonisty przyszedł czas na kolekcję łódzkiego projektanta Damiana Kretschmera, który przygotował na sezon letni kolekcję prawdziwie lekką i subtelną – przeważały biele oraz motywy kwieciste w odcieniach brudnego różu.

Wieczór zamykał Dawid Szulc, który w obecnym letnim sezonie postawił na pełne wdzięku sukienki o intensywnych kolorach i kobiecych formach.

Pokaz poprowadziły Anna Kącka oraz Klaudia Drgas, które zorganizowały wydarzenie.

Huczne after party z muzyką klubową odbyło się w klubie Grey Music Club, gdzie też niespodziankę dla gości przygotował Mercedes Benz Duda-Cars, dając możliwość zrobienia sobie zdjęć na tle nowoczesnego samochodu CLA marki Mercedes Benz.

O piękne makijaże zjawiskowych modelek z SPP Models zadbało ProAcademy School of Makeup.

Partnerami wydarzenia był Grey Music Club, Mercedes Benz-Duda Cars, ProAcademy School of Makeup oraz SPP Models.
Patronat medialny ModaiJa

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link