Greenpoint walka z koronawirusem Marka GREENPOINT pomaga w walce z koronawirusem

Marka GREENPOINT pomaga w walce z koronawirusem

Firmy: TWA RETAIL Spółka z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA – właściciel marki Reporter Young, oraz Greenpoint S.A – właściciel marki Greenpoint, zdecydowały się wesprzeć krakowską służbę zdrowia i uszyć darmowe fartuchy ochronne dla lokalnych szpitali.

Krakowskie marki odzieżowe postanowiły pomóc szpitalom w Krakowie, ponieważ to miasto jest najbliższe ich sercom i tutaj prowadzą swoje działalności. Obecna sytuacja jest bardzo dynamiczna i trudna dla wszystkich branż. Dlatego w tym szczególnym okresie, chcemy pomóc jeszcze bardziej. Jako polskie firmy angażujemy się, bo tego wymaga społeczna odpowiedzialność biznesu. Chcemy podjąć wszelkie kroki, które przyczynią się do ograniczenia epidemii. Zdrowie jest najważniejsze, a służba zdrowia szczególnie teraz potrzebuje naszego wsparcia.

Dwie lokalne marki będą przekazywały szpitalom najpotrzebniejszy w tej chwili sprzęt ochrony sanitarnej w postaci fartuchów ochronnych – ze względu na ich ogromne zapotrzebowanie i niską dostępność. Dysponując własną szwalnią, ruszają z produkcją już teraz, aby jak najszybciej przekazać je szpitalom.

Chęć udzielenia pomocy przez dwie krakowskie firmy płynie prosto z serca w imię zasady „każdy pomaga na miarę swoich możliwości” oraz poczucia obowiązku społecznej odpowiedzialności. Zostańmy w domu i pomagajmy.

#ZostańwDomu

Greenpoint walka z koronawirusem Marka GREENPOINT pomaga w walce z koronawirusem

ModaiJa poleca również:

Copy link