Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz szkoli się u nauczyciela Michaela Jacksona

Gosia Andrzejewicz wie, że nie łatwo jest zaistnieć w branży muzycznej i utrzymać zainteresowanie swoją osobą. Aby zdobyć uznanie, wokalista musi nieustannie się rozwijać, również poprzez ciągłą naukę śpiewu. Andrzejewicz postanowiła się więc uczyć od najlepszych, m.in. amerykańskiego trenera gwiazd – Deana Kaelina, który współpracował z Michaelem Jacksonem.

Gosia Andrzejewicz jest obecna na polskim rynku muzycznym od 2004 roku, kiedy wydała debiutancką płytę „Gosia Andrzejewicz”. Na swoim koncie ma już 5 albumów. Piosenkarka zdaje sobie sprawę, że dla wokalistów bardzo ważny w osiągnięciu sukcesu jest perfekcyjny warsztat wokalny, dlatego wciąż go szlifuje, ucząc się od najlepszych.

Gosia Andrzejewicz spotkała się z amerykańskim trenerem wokalnym Deanem Kaelinem podczas jego warsztatów w Polsce.

 – Dean przyleciał do Polski, aby zaprezentować technikę wokalną, którą uczył między innymi Michaela Jacksona i Stevie’go Wondera. Zainteresowałam się tą techniką i byłam bardzo zadowolona po zakończeniu jego warsztatów – wspomina piosenkarka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Sam trener bardzo pochlebnie wyrażał się na jej temat, a opinię eksperta można znaleźć na kanale YouTube piosenkarki. Andrzejewicz przyznaje, że wiele się od niego nauczyła.

 – To są takie szczegóły typowo techniczne – w jaki sposób prawidłowo oddychać, w jaki sposób prawidłowo wydobywać dźwięki, i tej wiedzy jest naprawdę bardzo dużo – mówi Andrzejewicz.

Zdaniem wokalistki nauczyciele tacy, jak Kaelin przenoszą światowe standardy muzyczne na polskie warunki. Wiele lat wcześniej Gosia Andrzejewicz ćwiczyła wokal m.in. u Elżbiety Zapendowskiej.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również