Igrzysk Olimpijskich w Soczi

Go Gold: wyjątkowa kolekcja na cześć Igrzysk Olimpijskich w Soczi

Kibicując uczestnikom zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi, H&M Sport wprowadza specjalną, kapsułową kolekcję inspirowaną strojami szwedzkiej reprezentacji olimpijskiej. Kolekcja obejmuje funkcjonalne ubrania sportowe, które będą doskonałe do stworzenia warstwowych stylizacji. Wybrane elementy kolekcji zostały też przetestowane przez szwedzkich olimpijczyków.

Funkcjonalność to kluczowa cecha tych ubrań, wśród których są lekkie kurtki puchowe, które można łatwo zwinąć i spakować, oddychające kurtki do biegania czy szybkoschnące ubrania do budowania warstw. W kolekcji znajdzie się także dwustronna damska kurtka puchowa o kobiecym kroju i sportowa, puchowa wersja klasycznej męskiej kurtki-pilotki. Są też akcesoria, takie jak buty sportowe, plecaki i okulary przeciwsłoneczne.

– Kolekcja Go Gold to dla naszych klientów okazja, aby wyglądać jak olimpijczyk w ubraniach inspirowanych strojami H&M dla szwedzkiej reprezentacji olimpijskiej. Ubrania są nie tylko funkcjonalne, ale i modne – to perfekcyjna kolekcja do uprawiania sportów zimowych – mówi Ann-Sofie Johansson, szefowa działu projektów H&M.

– Sportowcy ze szwedzkiej reprezentacji olimpijskiej są bardzo podekscytowani strojami H&M na igrzyska w Soczi 2014, zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność tych ubrań, jak i ich styl. To wspaniałe, że nasi fani będą mogli również tworzyć poczuć ducha olimpiady dzięki kolekcji Go Gold w H&M Sport. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w procesie jej projektowania – mówi szwedzka pływaczka i medalistka olimpijska Therese Alshammar.

[nggallery id=5310]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również