Turniej Jednego Wiersza

Gemma Civitatis – spotkania, Turniej Jednego Wiersza im. Klemensa Janickiego

„Zeszyty Poetyckie” zorganizowały w Krakowie 8 grudnia 2013 r., w gościnnym Stillu, I Spotkanie Literackie na Gołębiej 8 w ramach „Gemma Civitatis. Festiwal Literacki Dwóch Stolic. Gniezno-Kraków 2013”.

Pierwszymi gośćmi byli Marta Kucharska (proza/poezja), Marek Konecki (proza), Kamil Kwidziński (poezja). Spotkanie prowadzili Krzysztof Szeremeta i Dawid Jung.

Wśród krakowskiej publiczności (złożonej głównie z literatów), nie zabrakło także gości z Warszawy, którzy po spotkaniu autorskim uczestniczyli w I Turnieju Jednego Wiersza im. Klemensa Janickiego.

Więcej informacji, relacja ze spotkań i Turnieju, fotorelacja, wybrane wiersze: na stronie Kampanii „Książka jest Kobietą”, a przede wszystkim na stronach organizatora: http://www.zeszytypoetyckie.pl/wydarzenia/1128-i-spotkanie-literackie-na-golebiej-8-w-ramach-gemma-civitatis-festiwal-literacki-dwoch-stolic-gniezno-krakow-2013

http://www.zeszytypoetyckie.pl/wydarzenia/1129-i-turniej-jednego-wiersza-im-klemensa-janickiego-w-ramach-gemma-civitatis-festiwal-literacki-dwoch-stolic-gniezno-krakow

Podziel się wiadomością:

Polecamy również