#gdyoperadrzwiotwiera Warszawska Opera Kameralna

#gdyoperadrzwiotwiera – Warszawska Opera Kameralna dla najmłodszych

Warszawska Opera Kameralna nie zwalnia tempa mimo ciężkich czasów! Od następnego tygodnia uruchamia projekt przeznaczony wyłącznie dla najmłodszych widzów #gdyoperadrzwiotwiera i razem z Izabellą Budzyńską, autorką wierszy dla dzieci, codziennie o godzinie 12.00 będzie prezentować wydarzenia skierowane do młodszej części widowni.

Akcję rozpocznie cyklem wierszy, które będą recytowały uznane gwiazdy, współpracujące z Warszawską Operą Kameralną.

W pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy specjalnie dla dzieci „Orientalna awanturka – czyli Uprowadzenie z Seraju” (wideo poniżej!)

W kolejnym tygodniu zobaczymy przedstawienie „Czary Pana Dulkamary” na podstawie opery „Napój miłosny” i marionetkowe przestawienie „Uprowadzenie z Seraju”.

Przypominamy również o cyklu #operazfotela prezentującym fragmenty nagrań wybitnych dzieł operowych, koncerty, wystawy i piękne zdjęcia z naszych spektakli. Więcej informacji tutaj.

Ponadto miło jest nam poinformować Państwa, że Warszawska Opera Kameralna dzięki zaangażowaniu społecznemu drogich pań Krawcowych i Garderobianych, dołączyła do grona instytucji kultury, które uszyją maseczki ochronne dla szpitali.

Bądźmy bezpieczni!!!

#szyjemymaseczki #maseczkiochronne #warszawskaoperakameralna #WarszawskaOperaKameralna #operadlaszpitali #OperaDlaSzpitali

https://www.operakameralna.pl/

https://www.facebook.com/Warszawska.Opera.Kameralna

https://www.youtube.com/channel/UCHASUGTVz9G1K3wmFy99GjQ

 

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link