Gala Finałowa The Look of The Year 2012

Siedem pięknych Polek weźmie udział w światowym finale konkursu The Look Of The Year. Dziewczęta zostały wyłonione podczas niedzielnej gali finałowej w Łodzi. Zwyciężczynią konkursu została Karolina Misztal z Kielc. Drugie miejsce zajęła Maja Wolska z Koszalina, a trzecia była Karina Stępniak z Łodzi.

Gala finałowa odbyła się w niedzielę, 27 maja na rynku Manufaktury w Łodzi. Dziewiętnaście pięknych dziewczyn zaprezentowało się najdłuższym w Polsce, 50-metrowym wybiegu na wolnym powietrzu. Wystąpiły one w pokazach czołowych polskich projektantów: Macieja Zienia, Teresy Rosati, Teresy Kopias, Michała Starosta, duetu Pierzchalska i Milczarek oraz TOMAOTOMO by Tomasza Olejniczaka. Galę prowadzili Katarzyna Sowińska i Michał Puzio. Była to jedyna w swoim rodzaju okazja do zobaczeniu kolekjci tylu wybitnych projektantów na jednym wybiegu.

Finalistki krajowych edycji spotykają się na finale światowym, który na przełomie sierpnia i września odbywa się na Sycylii. Podczas finału światowego wybierana jest Modelka The Look Of The Year, która podpisuje kontrakt z renomowaną agencją modelke i rozpoczyna karierę międzynarodową. W Polsce konkurs organizuje Agencja Impresaryjna IGO-ART.

Tegoroczną galę finałową poprzedziły pokazy towarzyszące: Premiere Runway – pokazy młodych projektantów z całej Polski oraz Top Brands Fashion czyli pokazy renomowanych marek odzieżowych. Wydarzenia odbyły się w Magazynie Bawełny łódzkiej Maufaktury.

Zobacz również: Finalistki The Look Of The Year 2012

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=2821]

foto: Sylwia Bomba

THE LOOK OF THE YEAR: W 1983 roku John Casablancas, założyciel światowej agencji modelek Elite zorganizował pierwszy międzynarodowy konkurs wyszukujący nowe twarze pod nazwą THE LOOK OF THE YEAR. Dziś jest to niezwykle ważne wydarzenie o zasięgu globalnym, którego celem przewodnim jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Z konkursem związane są takie modelki jak Cindy Crawford, Alessandra Ambrosio, Linda Evangelista, Naomi Campbell, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak.

[nggallery id=2822][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również