futerko damskie

Futrzakowe love!

Najprostszym wyborem na udaną stylizację jest modna, wygodna sukienka, do której wystarczy dobrać odpowiednie dodatki. Ale jeśli chcesz nadać całości mocniejszego klimatu – postaw na futrzaki! Po prostu Futrzakowe love!

Dzianinowa, wygodna sukienka z aplikacją w drobne romby, to idealny wybór na każdą okazję. Możesz z niej stworzyć miejski, elegancki i sportowy look. W wersji z czarnym futerkiem i bordowymi oraz złotymi dodatkami będzie komponowała się idealnie, w stylu glamour.

1

Połączenie brązu z odcieniami niebieskiego to świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią wyglądać nudnie. Sukienka w kwiaty, kolorowe futro i klasyczne dodatki to sposób na udana stylizację.

2

Na wieczorne wyjście śmiało możesz pozwolić sobie na małe szaleństwo. W tym sezonie łączymy groszki z kolorem bordowym, lub śliwkowym. Taki zestaw będzie wyglądał bardzo elegancko, ale może to być również stylizacja do pracy. Rano wchodząc z domu nie musisz myśleć o tym, co założysz wieczorem. Wystarczy dobra podstawa – sukienka i modne dodatki, a problem z głowy.

3

Więcej na www.mwduet.pl

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link