Fototapeta morze Fototapety z krajobrazami wybierz wz r najmodniejszy w tym roku

Fototapety z krajobrazami – wybierz wzór najmodniejszy w tym roku

Sięgające chmur wierzchołki, rozległe, rozciągające się po horyzont morze, a może nastrojowy, gęsty las? Którym z tych widoków chcielibyśmy się cieszyć każdego dnia i to bez wychodzenia z domu? Pytanie to nie jest czysto teoretyczne, bo dzięki ściennym dekoracjom takim jak fototapety, krajobrazy z dowolnego zakątka świata mogą się znaleźć pod naszym dachem. W ten sposób nie tylko odmienimy dotychczasowy wystrój, ale i podarujemy sobie zachwycający widok!

Bogactwo możliwości jest imponujące – wystarczy, że wejdziemy na stronę internetowego sklepu i zaczniemy przeglądać fototapety, a szybko zorientujemy się, że nie ma ich końca. Jak w takim gąszczu przedstawień zdecydować się na najlepsze rozwiązanie? My postawiliśmy na modne propozycje, które w tym roku są naprawdę zachwycające. Ich zaletą jest duża różnorodność oraz to, że możemy je wprowadzić do wielu różnych aranżacji. Znajdzie tutaj coś dla siebie zarówno miłośnik stonowanych, jak i wyrazistych wnętrz, fan oszczędnych i bardzo ozdobnych stylizacji. Przejdźmy więc do konkretnych pomysłów, by przekonać się, jak spektakularny wystrój możemy wyczarować. I to dosłownie w mgnieniu oka.

Krajobraz spowity mgłami

Fototapeta las Fototapety z krajobrazami wybierz wz r najmodniejszy w tym roku

https://myloview.pl/fototapety/wg-kategorii/krajobrazy/

Od kilku już sezonów, ale w tym roku wyjątkowo silnie jest to zaakcentowane, mamy do czynienia z aranżacjami w duchu eko, które nie tylko stawiają na bezpieczne dla środowiska rozwiązania, ale także bardzo chętnie inspirują się naturą. Jeśli chcemy, by nasz wystrój zyskał wyjątkowy klimat, wówczas postawmy na malownicze i nastrojowe fototapety. Krajobrazy spowite białymi mgłami to idealny przepis na wyczarowanie przytulnej sypialni. Taki pejzaż sprawdzi się znakomicie i w minimalistycznym, i w industrialnym, i w eleganckim wystroju. By do wnętrza wprowadzić jak najwięcej zieleni, która działa kojąco, postawmy na leśny widok. Sylwetki iglastych drzew zanurzone w morzu mgieł zamienią zwykłą sypialnię w najlepsze pod słońcem miejsce do relaksu i wypoczynku.

Pejzaż w modnym kolorze

Fototapeta chmury Fototapety z krajobrazami wybierz wz r najmodniejszy w tym roku

Ciekawym kryterium przy wyborze odpowiedniego dla siebie krajobrazu może być kryterium kolorystyczne. Co mamy na myśli? W tym roku światem aranżacji wnętrz zawładnęły dwie barwy: Classic Blue, przywodzący na myśl barwę nieba o zmierzchu, oraz Cloud Pink, czyli delikatny odcień różu. Pejzaż utrzymany w jednym z tych kolorów nie tylko wprowadzi do pokoju efektowny akcent, ale pozwoli nam także ożywić przestrzeń.
• Classic Blue – kolor ten doskonale łączy się z bielą, szarością, musztardową żółcią czy czekoladowym brązem i w każdym z tych wariantów będzie się zachwycająco prezentował. Możemy wybrać wzburzone sztormem morze o spienionych falach lub wysokie pagórki, które tuż przed zmierzchem przyjęły intensywnie niebieski odcień.
• Cloud Pink – choć mówimy tutaj o różu, chcemy podkreślić, że barwa ta nie jest infantylna. Przywodzi na myśl obłoki oświetlone zachodzącym słońcem i stąd właśnie jej nazwa. Pejzaż ukazujący podświetlone na różowo chmury czy górskie szczyty to idealny przepis na nastrojową sypialnię.

Wyprawa do antycznej Grecji

Fototapeta ateny Fototapety z krajobrazami wybierz wz r najmodniejszy w tym roku

2020 rok to czas, w którym odradza się starożytna Grecja. W świecie aranżacji wnętrz pojawiają się rozwiązania silnie inspirowane antykiem – zarówno rzeźbą, jak i architekturą. Harmonia, porządek i ponadczasowe piękno, jakie cechują tę kulturę, sprawiają, że jest to trend, który naszym zdaniem zagości w mieszkaniach na długo. Co mogą prezentować takie fototapety na ścianę? Krajobrazy ukazujące grecką przyrodę, panoramę Aten lub jeden ze słynnych zabytków na tle krystalicznie czystego nieba. W jakim wnętrzu sprawdzą się natomiast takie akcenty dekoracyjne? Jeśli wybierzemy czarno-białe przedstawienie, taki widok wkomponuje się perfekcyjnie w nowoczesną, minimalistyczną aranżację. Nie bójmy się łączyć estetyk z tak odległych czasów. Eklektyczne stylizacje to pomysł na ponadczasowy wystrój, który wymyka się trendom, dlatego będzie się doskonale prezentował nie tylko teraz, ale i przez wiele kolejnych lat.
Spędzanie czasu na łonie natury jest naprawdę odprężające. By cieszyć się wyjątkowym klimatem w naszym własnym domowym zaciszu, wprowadźmy do niego malowniczy pejzaż. Dzięki niemu pod naszym dachem zawsze będzie dużo przyrody, a my zyskamy idealne tło do wypoczynku.

Tekst przygotowany we współpracy z Myloview.pl

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

1 thought on “Fototapety z krajobrazami – wybierz wzór najmodniejszy w tym roku”

  1. Ciągle wszyscy tak mówią jak super modne to czy tamto, a ja przy urządzaniu wnętrza poszłam w tzw. nudną klasykę, która jednak nigdy się nie starzeje i nie nudzi przynajmniej wg mnie. Jestem bardzo zadowolona z projektu stworzonego z firmą DD Projekt.

Comments are closed.

Copy link