Obagi

Fotorelacja: dzień prasowy z Obagi

3 października br., w restauracji Flaming & Co, odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego została przedstawiona nowa Ambasadorka Marki Obagi w Polsce – Bogna Sworowska.

Spotkanie zostało zorganizowane przez firmę Bogdani Dermatologia, wyłącznego dystrybutora kosmetyków OBAGI Medical w Polsce.   

Na spotkanie przybyli wyjątkowi reprezentanci mediów, jak i znani i lubiani: Joanna i Marcin Ambroziak, Kasia Kolenda-Zaleska, Marlena Bielińska, Dorota Williams, Anna Halarewicz, Dorota Wróblewska, Anna Oberc, Anna Jurksztowicz, Tomasz Ossoliński, Marcin Cejrowski, Cezary Pazura, Ewa Rather, Joanna Racewicz, Joanna Klimas, Klaudia Carlos, Mateusz Hładki, Joanna Kryńska, Joanna Kryńska, Agnieszka Jastrzębska, Teresa Rosati, Ela Romanowska, Beata Tadla, Ola Żebrowska, Anna Czartoryska-Niemczycka.

Firma BOGDANI DERMATOLOGIA, wyłączny dystrybutor kosmetyków amerykańskiej marki OBAGI w Polsce, przedstawia nową Ambasadorkę marki OBAGI Panią Bognę Sworowską.
Bogna Sworowska karierę rozpoczęła w wieku piętnastu lat. Była modelką w Modzie Polskiej, pozowała do zdjęć czołowych polskich fotografików a następnie z powodzeniem kontynuowała karierę we Włoszech, Francji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Od 1998 roku mieszka w Polsce, rozpoczynając nową karierę w świecie marketingu i PR-u.
Uroda i osobowość Bogny Sworowskiej doskonale wpisują się w filozofię marki OBAGI, która od 1987 roku dostarcza lekarzom i pacjentom na całym świecie doskonale skomponowane do indywidualnych potrzeb skóry kosmetyki pielęgnacyjne. Pozwalają one na zachowanie młodości i piękna każdej nowoczesnej kobiecie, która świadomie dba o zdrowie i kondycję swojej skóry.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również