Fotofashion by GK

Fotofashion by GK – Pierwszy lookbook Galerii Krakowskiej

Modni mieszkańcy Krakowa zamiast modeli, nietypowe miejsca i ciekawe zestawienia ubrań kilku marek – tak wygląda Fotofashion by GK – premierowy lookbook Galerii Krakowskiej. Po raz pierwszy galeria handlowa zaprezentowała przewodnik po kolekcjach, który ma pomóc w uzupełnieniu garderoby o najgorętsze trendy sezonu.

Premierowy lookbook Fotofashion by GK na sezon wiosna-lato 2015 to wizytówka najnowszych kolekcji i inspiracja do tego, jak łączyć ubrania dostępne w salonach Galerii Krakowskiej. W propozycjach można znaleźć najważniejsze trendy w wydaniu marek odzieżowych takich jak Simple, Peek&Cloppenburg, Solar, Morgan, Stefanel, Pepe Jeans oraz sklepów obuwniczych jak Venezia, Gino Rossi, Kazar, Badura czy Vans.

Wśród stylizacji pojawiły się zestawy sportowe, do pracy, na spotkania biznesowe oraz kreacje na wieczorne wyjścia. Na zdjęciach dominują motywy przewodnie letnich kolekcji: intensywne barwy, mocne desenie, pastelowe tonacje, połyskujące tkaniny, a także total denim look. W propozycjach nie mogło zabraknąć must have tego sezonu – crop topów, sukienek maxi, spodni z szerokimi nogawkami, spódnic z wysokim stanem, ubrań ze zwierzęcym printem oraz motywem kwiatowym i marynarskim.

Zdjęcia do FotoFashion by GK wykonane zostały w różnych miejscach Galerii m.in. w pasażu GK, w sklepie Carrefour, za szybą wystawową salonu Deni Cler, na ruchomych schodach, na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego oraz na peronie Dworca Głównego.

FotoFashion by GK jest wyjątkowy tym bardziej, że do zdjęć nie pozowali modele, a uczestnicy organizowanej od 2011 roku przez Galerię Krakowską akcji „Przyłapani na modzie” – Anna Gajzler, Ewelina Pałajska, Kamila Grymek oraz Paweł Janik. Za stylizacje odpowiadała stylistka Monika Gąsiorek-Mosiołek. Makijaż wykonała Ewelina Kościółek z Estée Lauder, natomiast fryzurami zajęła się Dominika Czartoryska reprezentująca Strefę Fryzur. Autorem zdjęć był Robert Bednarczyk.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również