Forum Mody

Forum Mody. Wydarzenia, koncepcje, kreacje i moda – w jednym miejscu

Czy jesteśmy w stanie zaszufladkować modę, zamknąć ją w ramy, ubrać w normy i zasady? Co jest modą ponadczasową, a co tylko chwilowym trendem, co zachwyca, bo naprawdę jest tego warte, a co po prostu udało się skutecznie wypromować? Te pytania spędzające sen z powiek stylistom, projektantom, pr-owcom i wielbicielom mody dla nas również pozostawały długo bez odpowiedzi. Do czasu…

Płynąc na fali zapotrzebowania na dobrą, polską modę Dina de Białynia Woycikiewicz postanowiła stworzyć w Krakowie miejsce, jakiego jeszcze nie było! Miejsce, w którym, odwaga spotyka kreatywność, wyczucie stylu pasję, a najnowsze trendy czerpią śmiało z tradycji. Forum Mody mieszczące się w kultowym dla Krakowa Hotelu Forum zgromadziło w swoich wnętrzach ponad trzydzieści młodych, polskich marek odważnie walczących ze stereotypami.

Forum Mody to nowa krakowska platforma integrująca projektantów. Pod tą nazwą kryje się miejsce – i zarazem komplet możliwości – dla wszystkich twórców pragnących zaistnieć w świecie mody. Postanowiliśmy pójść o krok dalej. Forum mody nie jest zwykłym butikiem – to coś na kształt platformy wystawienniczej, stawiamy na ciągły rozwój i ewolucję tego wyjątkowego na mapie Krakowa miejsca. Klientów czekają atrakcje w postaci cyklicznych pokazów, wystaw, warsztatów!

Odważnie i bez kompleksów jesteśmy w stanie zagwarantować, iż Forum mody to jedyna tak kreatywna, wielofunkcyjna i śmiało patrząca w przyszłość inicjatywa w Polsce!
Ulokowane w budynku dawnego hotelu, Forum Mody jest pierwszym miejscem w Polsce, które łączy funkcje sprzedażowe i wystawiennicze, ze zintegrowaną promocją mody oraz designu (pokazy, prezentacje, warsztaty). To dlatego okolica Hotelu Forum staje się istotnym punktem na mapie wydarzeń kulturalnych miasta. 

Wspólnie jesteśmy w stanie zrobić jeszcze więcej – promować, tworzyć i zarażać przekonaniem, iż polska moda to wciąż niewykorzystany potencjał, którego nie możemy zmarnować!

Wspólne miejsce, wspólna promocja i jeden cel – stworzenie krakowskiego centrum stylu i designu. Oto czym jest Forum Mody. 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/189534321241121/?ref_dashboard_filter=upcoming

Patronat medialny: ModaiJa

Zobacz filmik: poniżej

plakat Forum Mody swieta forummody_white

Podziel się wiadomością:

Polecamy również