Olga Boladz Agnieszka Dygant Daria Widawska Anna Samusionek Fiore i Bohoboco 8211 kobiecy duet doskona y

Fiore i Bohoboco – kobiecy duet doskonały!

Czy jest możliwe, aby w jednym miejscu zaprezentować esencję kobiecego świata i zaprosić na wyjątkowe spotkanie z przyjemnością? Oczywiście, że tak! Takie chwile czekały na gości podczas pierwszego autorskiego pokazu kolekcji Jesień-Zima/2012 marki Bohoboco, spędzonego w towarzystwie szampańskiego koktajlu Fiore! Warszawskie Soho Factory przyciągnęło tłum znanych Pań, które jak najlepsze przyjaciółki, cały wieczór plotkowały o nowych projektach przygotowanych przez duet OwczarekLach.

Jak podkreślają sami twórcy, w czasie projektowania strojów kierują się przede wszystkim funkcjonalnością, wygodą i klasą. Takie wartości wyznaje również Fiore – najbardziej kobieca alkoholowa marka, dla której był to także niezwykle udany debiut na warszawskich salonach.

Bohoboco to jedna z ulubionych marek odzieżowych znanych Polek, dlatego też na pokazie nie mogło zabraknąć całej plejady gwiazd. Pokochały one styl młodych projektantów, nie tylko za nowojorski luz połączony z londyńską awangardą, ale również za wsparcie jej interesującą mieszanką paryskiej elegancji i mediolańskim dolce vita.
W kolekcji AW13 pojawiły się skromne i oszczędne w formie stroje, w płaskich i jednolitych kolorach. Na wybiegu dominowały odcienie bieli, czerni i szarości. Piękne futra, formy inspirowane futuryzmem, miękkie wełny i kaszmiry, a także niespotykane dotąd, industrialne tkaniny powlekane teflonem czy plastikiem, to cechy wyróżniające nową kolekcję.

Dopełnieniem wyjątkowej atmosfery kobiecego spotkania z modą, był podawany w eleganckiej małej buteleczce, delikatnie musujący szampański koktajl Fiore. Zebrane Panie doceniły subtelnie owocowe Fiore i wraz ze swoimi przyjaciółkami, przez cały wieczór delektowały się jego niepowtarzalnym smakiem.

Nowe projekty Bohoboco z wielkim zainteresowaniem podziwiały gwiazdy, które w czasie trwającego after party dzieliły się wrażeniami z pokazu przy truskawkowej i brzoskwiniowej słodyczy Fiore. Kolekcję AW13 podziwiały m.in. Agnieszka Dygant, Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Glinka, Daria Widawska, Olga Bołądź, Maja Bohosiewicz, Dorota Deląg, Agnieszka Szulim, Agnieszka Wagner, Karolina Malinowska, Grażyna Wolszczak z Cezarym Harasimowiczem, Anna Popek, Patricia Kazadi, Anna Wendzikowska, Anna Samusionek, Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Kisio, Ewa Szabatin, Katarzyna Burzyńska, Ada Fijał, Omeena Mensah, Dorota Czaja, Ramona Rey, Honorata Skarbek „Honey”. Nie zabrakło również Panów wspierających duet projektantów, w tym: Łukasz Garlicki, Mariusz Treliński, Andrzej Deskur i Łukasz Jemioł.

[nggallery id=2922]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link