Finaliści Mister Supranational 2019

Finaliści Mister Supranational 2019 w kąpielówkach!

Trwa zgrupowanie konkursu Mister Supranational 2019, które organizowane jest w klimatycznym i pięknie położonym SPA Hotel Jawor w Jaworzu koło Bielska – Białej. To właśnie w części basenowej hotelu, odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa kandydatów w strojach kąpielowych kolekcji męskiej marki Self Collection.

W tym roku gościmy 40 przedstawicieli aż 6 kontynentów – Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki, Azji, Europy i Oceanii. Różni ich wiele, a łączy jedno – chęć zrobienia międzynarodowej kariery w modelingu. Co ciekawe – modeling nie jest ich jedynym zainteresowaniem. Mister Czech uwielbia wspinaczkę skałkową, Mister Boliwii realizuje się jako DJ, a Mister Hiszpanii ogromnym zainteresowaniem darzy taniec flamenco.

Prezentujemy Państwu sesję basenową z udziałem kandydatów, która została zorganizowana w strefie SPA Hotelu Jawor. Autorem oficjalnych zdjęć jest Adam Piasecki, make-up został przygotowany przez Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk, a o fryzury kandydatów zadbały Zaremba International Academy i Nirvel Professional. Panowie pozowali w najnowszej kolekcji męskich strojów kąpielowych marki Self Collection.

Finał Mister Supranational odbędzie się 7 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Tego dnia gala transmitowana będzie również na antenie telewizji Polsat oraz ponad 140 stacji telewizyjnych na świecie. Wydarzenie poprowadzą: Davina Reeves Ciara oraz Sandra Kubicka a na scenie wystąpią: Cleo oraz Barbary Kurdej-Szatan. Panowie zaprezentują się w kilku osłonach scenicznych.

Gospodarzem tegorocznej edycji Mister Supranational jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Nowa Scena – Biuro Mister Supranational

Foto: ADAM PIASECKI

Podziel się wiadomością:

Polecamy również