IMG 9836 Fina Miss Supranational 2019 w tym roku na l sku 8211 ju jutro

Finał Miss Supranational 2019 w tym roku na Śląsku – już jutro!

Światowe piękno przyjedzie na Śląsk już 3 grudnia i to właśnie tam koronę tej najpiękniejszej odbierze tylko jedna z 77 kobiet z całego świata.

Ponad dwutygodniowe zgrupowanie w Hotelu Ossa Conference & Spa Rawie Mazowieckiej dobiega końca.

Finalistki mają za sobą kilkanaście intensywnych prób choreograficznych pod okiem Macieja Zakliczyńskiego i Janji Lesar. Każdego wieczoru walczyły także w różnego rodzaju wyzwaniach przygotowanych przez organizatorów konkursu m.in. SupraTalent, SupraChat czy SupraModel. Finalistki zaprezentowały również już swoje stroje narodowe, które co roku zachwycają organizatorów, jak i widzów Polsatu.

Panie odwiedziły również stolicę, a także uczestniczyły w Balu Dobroczynnym zorganizowanym w Hotelu Kolumna Park pod Łodzią.

Już 3 grudnia województwo śląskie oficjalnie powita kandydatki do tytułu Miss Supranational 2019.  Ostatnie przygotowania do Finału odbywać się będą już na miejscu wydarzenia.

Finał Miss Supranational 2019r. odbędzie się w 6 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Start, godz. 20:00. Gala będzie transmitowana na żywo, w Polsacie. Jedną z głównych gwiazd wieczoru będzie Josef Miklas, artysta znany z przeboju „Acapella”. Wydarzenie uświetnią  również znani polscy artyści tj. Doda, Piotr Cugowski oraz Aleksandra Szwed. W jury zasiądą m.in. Sandra Kubiecka, Mariusz Czerkawski oraz Aleksandra Szwed.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link