Miss supranational 2015 final 5 Fina Miss Supranational 2016 odb dzie si w Polsce

Finał Miss Supranational 2016 odbędzie się w Polsce!

Finał Miss Supranational 2016 odbędzie się w Polsce, w Krynicy–Zdroju, w piątek 2 grudnia!

Organizacja World Beauty Association ma zaszczyt poinformować, że 8. edycja konkursu piękności Miss Supranational zostanie zorganizowana w polskim kurorcie Krynica- Zdrój, w piątek 2 grudnia. Konkurs będzie transmitowany na cały świat na żywo po przez telewizje i internet prosto z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Krynica- Zdrój jest gospodarzem tych prestiżowych wyborów trzeci rok z rzędu. Położona jest w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-620 m n.p.m. w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów, Krynicę-Zdrój otaczają wzgórza Góry Parkowej i pasmo Jaworzyny Krynickiej.  Założona prawie 500 lat temu jest jednym z najbardziej znanych kurortów, określanych mianem „Perła Polskich Uzdrowisk”.

Finalistki z ponad 80 krajów świata przyjadą na trzytygodniowe zgrupowanie poprzedzające Galę Finałową i wezmą udział w różnych wydarzeniach przedkonkursowych, m.in. zwiedzą Polskę, w szczególności region małopolski, wezmą udział w poprzedzających eliminacjach, prezentacjach, sesjach fotograficznych, pokazach mody, wywiadach i próbach do finału.

Panującą Miss Supranational jest Stephania Stegman z Paragwaju, której przypadnie honor ukoronowania nowej Miss Supranational 2016.

„Jesteśmy szczęśliwi, że w grudniu będziemy gościć finalistki Miss Supranational 2016 w tym pięknym polskim kurorcie, jakim jest Krynica-Zdrój. Jesteśmy przekonani, że przygotowywane przez nas show będzie na najwyższym światowym poziomie produkcyjnum i scenograficznym, połączeniem elegancji, mody i naturalnego piękna.“ mówi Miss Supranational Executive Producer, Gerhard Parzutka von Lipinski.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link