Sesja zdjeciowa Bielenda konkurs 1024x673 Fina konkursu Bielenda 8211 pomy l o sobie

Finał konkursu Bielenda – pomyśl o sobie

Każda z nas chce poczuć się wyjątkowo i wyglądać pięknie niezależnie od wieku. Marka Bielenda spełniła marzenia sześciu kobiet, finalistek konkursu Bielenda – pomyśl o sobie. Wzięły one udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efekty pojawiły się na łamach magazynów: Olivia, Kobieta i Życie oraz Tina.

W zabieganym świecie – między obowiązkami domowymi, a pracą zawodową – trudno nam znaleźć czas, aby pomyśleć tylko o sobie. Udało się to sześciu czytelniczkom popularnych magazynów, które przesłały zgłoszenia na konkurs Bielenda – pomyśl o sobie. Ideą akcji było zachęcenie kobiet do poświęcenia sobie i swojej skórze większej uwagi oraz skłonienie do zmiany w podejściu do codziennej pielęgnacji.

Laureatki konkursu wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, podczas której miały szansę podkreślić swoje naturalne piękno i poczuć się jak gwiazdy. Uczestniczki otrzymały także zestaw kosmetyków do pielęgnacji na cały rok. Inspiracją stylizacji była linia Biotechnologia ciekłokrystaliczna 7D – kompleksowa, spersonalizowana linia zaawansowanych kosmetyków przeciwzmarszczkowych, stworzona z myślą o potrzebach skóry w różnym wieku.

O wygląd laureatek zadbał zespół najlepszych ekspertów – stylizacje: Anna Migacz Lesińska (butik eleven*), fryzury: Maciej Maniewski, Natalia Winiarska (Maniewski Hair & Body), makijaż: Agnieszka Broda, Karolina Śmieszek, Marta Wiola, Małgorzata Pająk i Vanessa Zalewska (Biar Beauty Group). Za obiektywem stanął Robert Bednarczyk i Filip Łyszczek z Media Lounge.

 sesja zdjeciowa Bielenda konkurs

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link