you can dance

Wielki finał 9. edycji programu „You Can Dance” – wideo

W środę, 18. maja, gościliśmy z kamerą na wielkim finale 9. edycji programu „You Can Dance”. Zwycięzcą został Stefano Silvino, który zmierzył się z Aleksandrą Borkowską.

Jako nagrodę otrzymał 3-miesięczne stypendium, umożliwiające treningi na Broadway’u oraz czek wart 100 tys. złotych, który ufundowała marka AM:PM / Apart.

Zwycięzcą 9. edycji programu „You Can Dance” został Stefano Silvino. Tancerz zmierzył się w finale z Aleksandrą Borkowską. Zwycięzca otrzymał 3-miesięczne stypendium, umożliwiające treningi na Broadway’u oraz czek, który ufundowała marka AM:PM/Apart wart 100 000 złotych. – Jestem bardzo szczęśliwy! Będę imprezować do rana, a później ciężko pracować – powiedział Stefano.

– Jestem bardzo szczęśliwy! Będę imprezować do rana, a później ciężko pracować – powiedział. Na co przeznaczy wygraną?

Agustin Egurrola podsumował 9. edycję programu “You Can Dance”. Choreograf przyznał, że był to wyjątkowy sezon ze względu na poziom uczestników oraz nowy skład jurorski, który wzbogacił się o byłych członków I edycji show. – “You Can Dance” daje wielką siłę oraz możliwości – powiedział Egurrola.

Uczestnicy programu opowiedzieli czym był dla nich program i jakie plany snują po jego zakończeniu. – To dało mi akceptację taty oraz miłość, czyli Hanię – powiedział Joachim Uetake, który w trakcie trwania programu zaczął spotykać się z Hanią Szychowicz. Większość tancerzy planuje podróż do Stanów Zjednoczonych, gdzie będą mogli rozwijać swoje umiejętności.

Zobacz też, jakie plany na przyszłość mają uczestnicy programu „You Can Dance”?

Stefano Silvino: Czuję się bardzo szczęśliwy! To wzruszający moment

Agustin Egurrola: “You Can Dance” daje wielką siłę oraz możliwości

Klaudia Antos: Chce się piąć coraz wyżej. Zbieram teraz fundusze na zawalczenie o stypendium

Podziel się wiadomością:

Polecamy również