820x312 w tle marki Mania Mody na l sku FashionMania Silesia 2019 ju 21 wrze nia

Mania Mody na Śląsku – FashionMania Silesia 2019 już 21 września!

Projektant mody musi być architektem designu, rzeźbiarzem formy, malarzem koloru, muzykiem harmonii i filozofem powściągliwości”. – Cristobal Balenciaga

Właśnie w takim – artystyczno-modowym klimacie zapowiada się kolejna – 5 już – edycja gliwickiego wydarzenia FashionMania Silesia 2019.

8 projektantów zaprezentuje swoje kolekcje 21 września w gliwickiej Hali Arena. Gala pokazowa rozpocznie się o godz. 18:00.

„Po raz kolejny zobaczymy modę, która wymyka się schematom. Tradycyjnie – zatrzemy granicę pomiędzy modą a sztuką” – twierdzą organizatorzy wydarzenia. Pewne jest, że świadome i odważne projekty młodych projektantów wpisane w wyjątkową aranżację muzyczno-choreograficzną, to prawdziwe SHOW-ART, zaspokajające najbardziej wyszukane gusta śląskich fashionistów.

Oprócz pokazów, w ramach wydarzenia, odbędą się całodniowe Targi Mody i Designu, na które wstęp jest bezpłatny. Modę autorską zaprezentują marki z całej Polski, a muzyczną atrakcją wieczoru będzie występ Mateusza Mijała. Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiada się również wieczorna Gala Pokazowa.

W ramach odbywających się rokrocznie warsztatów dla kobiet, tym razem zaplanowano spotkanie Ery Nowych Kobiet, podczas którego bliżej poznamy znane kobiety ze Śląska oraz skorzystamy z wielu nowinek kosmetologiczno – modowych.

W ten jeden dzień wszystkie drogi prowadzić powinny do Gliwic. Czeka tam na Was prawdziwy Festiwal Mody!

FashionMania Silesia –Dzień dla Mody w Gliwicach, 21 września w Arenie Gliwice (Mała Hala).

Patronat medialny: ModaiJa

www.facebook.com/fashionmania.gliwice

Plakat marki Mania Mody na l sku FashionMania Silesia 2019 ju 21 wrze nia

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link