FASHION DEMOCRACY SUMMER w MAGNOLIA PARK

już w dniach 20-21 lipca, we wrocławskim Centrum Handlowym Magnolia odbędzie się FASHION DEMOCRACY SUMMER. 20 lipca gościem specjalnym będzie MACIEJ MUSIAŁ. FASHION DEMOCRACY to nowy, modowy projekt organizatorów Warsaw Fashion Weekend oraz współtwórców klubu sprzedażowego LaBohemia.eu.

Tego lata organizatorzy stworzą wyjątkową możliwość zapoznania się z twórczością najlepszych młodych projektantów. Młoda moda wejdzie w struktury miasta pojawiając się tam, gdzie zazwyczaj nie ma wstępu – w popularnych centrach handlowych całej Polski. To unikatowa okazja aby zobaczyć i dotknąć rzeczy niedostępnych w regularnej sprzedaży. Co więcej – będzie można je kupić w wyjątkowo niskich cenach. A będzie z czego wybierać!

FASHION DEMOCRACY SUMMER jest także doskonałą szansą dla projektantów, aby podbić serca publiczności z całego kraju. Nie będzie to trudne – organizatorzy zadbali bowiem o najwyższy poziom prezentowanych kolekcji.

Przestrzeń projektantów w Centrum Handlowym Magnolia pozwoli uaktualnić garderobę o modne, a przede wszystkim unikatowe ubrania i akcesoria. Warto pamiętać, że letnie trendy odznaczają się różnorodnością stylów. I tak obowiązkowo w naszych szafach powinny znaleźć się: kolory bieli i czerni, geometryczne wzory czy marynarskie motywy. Poza gwarancją udanych zakupów, goście Fashion Democracy Summer mogą spodziewać się licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Twórcy FASHION DEMOCRACY SUMMER gwarantują nie tylko wysoką jakość i oryginalność produktów, ale i bardzo rozsądne ceny! Zapraszamy!

 Patronat medialny: ModaiJa.Pl

Więcej informacji :

Facebook: https://www.facebook.com/fashiondemocracyy?ref=hl

Strona internetowa: http://www.fashiondemocracy.pl/

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/409622825817202/

Harmonogram:

20-21 lipca Wrocław – MAGNOLIA PARK

3 sierpnia Katowice – 3 STAWY

10 sierpnia Kraków – GALERIA KAZIMIERZ

24 sierpnia Gdańsk- GALERIA BAŁTYCKA

7 września Warszawa- GALERIA PROMENADA

ATRAKCJE:

-Gość specjalny: MACIEJ MUSIAŁ

-Warsztaty ze stylistką – Magdą Zabierzowską

-Panele dyskusyjne

-Spotkania z blogerami

-Konkursy

-Promocje sprzedaży

-Promocje partnerskie

-Strefa Beauty

MP_FashionDemocracy_Web_620x200px

Podziel się wiadomością:

Polecamy również