Fantazja picia kawy

W marcu na polskim rynku debiutuje oryginalny ekspres De’Longhi Pixie z systemem Nespresso. Łączy w sobie innowacyjne i zaawansowane parametry funkcjonalne z niebanalnym projektem obudowy. Styliści zadbali o komfort przygotowania kawy i kompaktową formę, która dodatkowo urzeka metalizowanymi kolorami.

Wyborną jakość parzonej kawy zapewnia pompa wytwarzająca ciśnienie o wartości 19 barów i podgrzewacz, utrzymujący stałą temperaturę wody, dzięki którym możemy cieszyć się za każdym razem kawą o niezrównanym smaku i mocy. W ekspresie zainstalowano system automatycznego usuwania zużytych kapsułek oraz automatyczną pompę, zapobiegającą powstawaniu pęcherzyków powietrza w strumieniu wody. Ruchoma podstawka na filiżanki umożliwia przygotowanie espresso albo lungo w odpowiednich filiżankach, gdyż Pixie mieści filiżanki o wysokości 85-90 mm przy opuszczonej podstawce oraz 150-155 mm (szklanki do macchiato) przy podstawce złożonej. Ekspres do kawy De’Longhi Pixie posiada ustawienia fabryczne pozwalające na dowolne programowanie wielkości parzonej kawy.

De’Longhi jest firmą znaną z innowacji, a także rozwiązań pro-ekologicznych więc Pixie jest nowoczesny nie tylko w swoim wyglądzie, ale także wyjątkowo efektywny ekonomicznie, gdyż zużywa o 40% mniej energii w porównaniu ze standardowymi urządzeniami klasy „A”, głównie za sprawą automatycznego wyłącznika już po 9 minutach bezczynności. Rozgrzewa się w czasie zaledwie 25-30 sekund i potrzebuje też znacznie mniej czasu na usuwanie kamienia.
Pixie dostępny jest w kolorach metalizowanej cytryny, błękitu i stali co z pewnością spodoba się młodszej generacji smakoszy kawy, a kompaktowe wymiary sprawią, że zawsze i wszędzie znajdzie się miejsce dla fantazyjnego Pixie.
Cena detaliczna: 599,- zł

Specyfikacja techniczna:
Wymiary: (111 x 235x326mm);
Pompa wysokociśnieniowa 19 bar
Termoblok
Zredukowany czas nagrzewania (25-30 sec.)
Podświetlany, przezroczysty pojemnik na kapsułki
FLOW STOP: automatyczna i programowalna ilość kawy
Podstawka pod filiżanki o regulowanej wysokości
Program oszczędności energii
Przyciski on/off oraz wielkości kawy
Pojemnik na 10 zużytych kapsułek
Wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności 0,7 litra
Schowek na kabel

Podziel się wiadomością:

Polecamy również