1200x900px wspieramy ESOTIQ 038 HENDERSON S A anga uje si w walk z koronawirusem

ESOTIQ & HENDERSON S.A. angażuje się w walkę z koronawirusem

ESOTIQ & HENDERSON S.A. właściciel marek bieliźnianych ESOTIQ i HENDERSON angażuje się w walkę z koronawirusem. 19 marca pracownicy spółki przekazali 2000 żeli ESOTIQ created by Joanna Krupa do Szpitala Zakaźnego w Gdańsku.

W obliczu epidemii koronawirusa (COVID-19) właściciel marek ESOTIQ i HENDERSON wraz z w wieloletnią twarzą swoich kampanii – modelką Joanną Krupą, zdecydował o przekazaniu 2000 żeli myjących ESOTIQ created by Joanna Krupa do Szpitala Zakaźnego w Gdańsku.

ESOTIQ współpracuje z modelką Joanną Krupą od 2011 roku. Dotychczas modelka występowała w kampaniach wizerunkowych ESOTIQ, stworzyła linię bielizny oraz kosmetyków ESOTIQ created by Joanna Krupa, a w 2019 roku kolekcję dla mam – The Mom’s Collection by Joanna Krupa.

Top Modelka znana jest z angażowania się w akcje społeczne i charytatywne (uczestniczyła m.in. w kampaniach dla PETA, jest założycielką fundacji „Wielkie serce” pomagającej porzuconym zwierzętom). Nie trzeba było długo czekać, aby obecnie przebywająca w Stanach Zjednoczonych modelka ruszyła z pomocą w walce z wirusem.

Żele ESOTIQ by Joanna Krupa trafiły do Specjalistycznego Szpitala Zakaźnego w Gdańsku.

Jak podkreśla Joanna: „Nasze żele myjące nie tylko pomogą w zachowaniu higieny, ale to też gest, którym chcemy podziękować wszystkim lekarkom, pielęgniarkom i pracownikom szpitala, za ich oddanie i walkę z epidemią.”

608x1080px wspieramy ESOTIQ 038 HENDERSON S A anga uje si w walk z koronawirusem

ModaiJa poleca również:

Copy link