Emilia Kubaszak

Emilia Kubaszak: Moim zdaniem…

Na wielką galę wybrałabym… coś, czego nigdy nie miałam okazji ani odwagi, by założyć. Długa, lejąca suknia z odkrytymi plecami spełnia te kryteria.

Na co dzień noszę… eleganckie ubiory do pracy, wygodne ubrania po domu. Do każdej kreacji dołączam niewymuszony uśmiech.

Słucham… siebie i innych. To podstawa dobrych relacji z otoczeniem.

Czytam… dużo nie ograniczając się do konkretnych gatunków. Uwielbiam to, co książki czynią z naszym życiem ubarwiając je i poszerzając horyzonty.

Oglądam… życie przez pryzmat różowych okularów. Jak jest dobrze, to po co narzekać?

Uwielbiam… dobrze zjeść, pośmiać się, przebywać z dziećmi i/lub na łonie natury.

Nie znoszę… obłudy, sztucznej uprzejmości, wywyższania się i wizyt u dentysty.

Kobieta… to dziwne stworzenie. Milion myśli, a wszystkie mają swoją szufladkę i służą konkretnemu celowi. Majstersztyk 

Moje hasło na dziś lub na całe życie… kochać, wierzyć i być szczęśliwą.

Emilia Kubaszak – absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Kocha podróże, dobre jedzenie, beletrystykę, w tym powieści sensacyjne i kryminalne. „Żar prawdy” jest jej debiutem literackim.

Zobacz również: Morderstwo jest proste… dla Kobiety. Wywiad z Emilią Kubaszak

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Emilia Kubaszak
Emilia Kubaszak
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również