Nina Elixir Packshot HD 1 1 Eliksir mi o ci Niny Ricci

Eliksir miłości Niny Ricci

„Naszą ambicją zawsze było ubarwić rzeczywistość kolorami marzeń” Robert Ricci.

Nina Ricci ma przyjemność przedstawić nowy zapach, Nina L’Elixir, Eau de Parfum, intensywną i urzekającą interpretację wody toaletowej. Zapach stworzony specjalnie po to, by oddać żar i zmysłowość nowej Heroiny. Marka sama w sobie od zawsze współpracowała z wieloma artystami, aby lepiej wyrazić swą wizję kobiecości, marzeń i współczesnej poezji. Tym razem na scenę wprowadzamy nową twarz – Florrie – młodą piosenkarkę, autorkę tekstów, kompozytorkę  i perkusistkę, a przede wszystkim źródło inspiracji dla Nina L’Elixir. Jej dokonania artystyczne, niewinny urok, elegancja i wdzięk – idealnie odzwierciedlają przesłanie nowego aromatu Nina Ricci.

Nina L’Elixir, opracowany przez Oliviera Crispa, wywołuje rzadkie i przyjemne skojarzenia z bajkowym eliksirem młodości. Nutę serca wypełniają słodkości czerwonych jabłek osnuwane łagodnymi nutami jaśminu i jagody. Energetyzująca świeżość kalabryjskiej cytryny i limonki wapno uzupełnienia czekoladową słodycz, by w końcu ustąpić nutom drewna cedrowego i piżma. Nina L’Elixir to eliksir miłości dla nowoczesnych Kobiet, które wiedzą jak korzystać ze swojej naturalnej kobiecości i jak się nią rozkoszować.

Zmysłowość zapachu podkreśla także design oryginalnej butelki. Poczynając od kształtu, a kończąc na przejściach barw, od przeźroczystego złota do głębokiej czerwieni. Motylkowate liście zdobiące korek podkreślą i zapowiadają już na wstępie luksusowy i zmysłowy zapach dostępny wewnątrz.

Nina Elixir Packshot HD 1 Eliksir mi o ci Niny Ricci

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link