Stylizacja

Elegancka latem! To jest trendy!

Latem nie tylko sportowe, luźne, nieformalne stroje na plażę mają wzięcie, ale też miejski a nawet korporacyjny styl, który może wyglądać modnie, elegancko i wygodnie. Te z Was, które muszą wyglądać w pracy elegancko mają nie lada wyzwanie. Na co postawić, co wypada, czy ten kolor nie będzie zbyt jaskrawy? Pytań jest wiele, dlatego stworzyliśmy dla Was nasze propozycje eleganckich zestawów na gorące dni.

Biała, lniana marynarka wyglądająca nieco jak koszula świetnie sprawdzi się z luźną, granatową sukienką w stylu halki. Taki look to propozycja dla kobiet, które mogą sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Połączenie zestawu z mocnym akcentem kolorystycznym w postaci torebki i wygodnymi sandałami na szpilce to strzał w dziesiątkę.

Stylizacja 1

Świetną propozycją na upalne dni, właśnie do pracy jest kombinezon, koniecznie w kolorze granatowym. Mówi się, że kolor ten jest nową czernią i na dobre wpisał się w najnowsze trendy. Żeby rozświetlić całość możesz pozwolić sobie na print drobnych kwiatków na marynarce i jasne dodatki. Pastele będą tu mile widziane.

Stylizacja 2

Nasza ostatnia propozycja to luźny, elegancki strój o prostej formie i klasycznych kolorach. Jednak, żeby nie było zbyt oczywiście proponujemy duży print kwiatowy, który ożywi całość i nada stylizacji charakteru. Jeden mocny akcent plus biel i granat to świetny zestaw na co dzień.

Stylizacja 3

Więcej znajdziecie na www.laredoute.pl

ModaiJa poleca również:

Copy link