Dziecko – nasz skarb

Dziecko – nasz skarb

W momencie, w którym stajemy się rodzicami, dziecko wysuwa się w naszym  życiu na pierwszy plan. Kochamy je, staramy mu się zapewnić godziwy byt, opiekę oraz bezpieczeństwo. Wraz ze wzrastaniem dziecka naraża się ono na coraz większą ilość zagrożeń, które pojawiają się podczas codziennych zabaw, jazdy na rowerze, czy deskorolce oraz innych aktywności. Warto wówczas wziąć pod uwagę ubezpieczenie dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków. W internecie możemy znaleźć dużą ilość ofert różnych ubezpieczycieli, z których radzimy skorzystać. Kompleksowa ochrona dziecka, zarówno w domu, jak i w szkole jest nie do przecenienia.

  1. Kupujemy ubezpieczenie
  2. Przede wszystkim bezpieczeństwo

Kupujemy ubezpieczenie

Korzystając z wyżej wymienionej strony możemy przykładowo wykupić ubezpieczenie dziecka w szkole. Pozwoli nam ono uzyskać odszkodowanie za złamania, oparzenia, rany wymagające szycia, zwichnięcia, skręcenia i inne urazy. Jak w każdym tego typu przypadku ubezpieczenie nnw dziecka ma kilka wariantów – możemy skorzystać z oferty standard, optimum lub premium. Ich ceny wahają się od 50 do 125 złotych za roczny pakiet ubezpieczeniowy, którym możemy objąć dzieci w wieku od trzech do osiemnastu lat. Jak więc widzimy nie są to kwoty, których wydatek odczujemy szczególnie w naszym domowym budżecie, a spokój jaki zyskamy dzięki takiemu ubezpieczeniu da nam dodatkowy komfort, zaś kwota wypłacona w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia, pozwoli nam na opłacenie dodatkowych rachunków, które wówczas się pojawią. Oczywiście życzymy wszystkim, by korzystanie z tego typu wypłat było ograniczone albo wręcz niepotrzebne, gdyż zdrowie naszych dzieci jest najważniejsze. Wypłata ubezpieczenia nnw dla dziecka następuje po wypełnieniu online przejrzystego formularza, który znajduje się na stronie ubezpieczyciela. Możemy tam także znaleźć opcje rozszerzające ubezpieczenie o opiekę powypadkową i opiekę medyczną. Istnieje także możliwość podniesienia kwoty ubezpieczenia do sumy, którą uznamy za satysfakcjonującą dla nas. Częścią przejrzystej strony ubezpieczyciela https://www.nn.pl/dla-ciebie/dziecko-i-bliscy/ubezpieczenie-dziecka.html jest także blog, z którego lektury możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat ubezpieczeń dzieci oraz tematów z nim powiązanych.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Oczywiście żadne ubezpieczenie nie załatwi za nas wszystkiego. Dzieci, zwłaszcza te starsze powinny wiedzieć, że nawet zwykłe zabawy mogą czasem stać się niebezpieczne. Warto zachować rozwagę podczas wszelkich aktywności. Z drugiej strony nie możemy trzymać dziecka pod kloszem, bo to do niczego nie prowadzi. Ubezpieczenie będzie rodzajem niewidocznej, ale zawsze skutecznej obrony przed niepożądanymi następstwami niektórych zdarzeń, bez względu na to, gdzie akuratnie będzie przebywało nasze dziecko.

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również