IMG 1729 Czy dresy to najgor tszy trend sezonu Na pewno sezonu 8230 kwarantanny

Czy dresy to najgorętszy trend sezonu? Na pewno sezonu… kwarantanny

Czy dresy to najgorętszy trend sezonu wiosna 2020? Pierwotnie zaprojektowane z myślą o sportowcach, potem osobach aktywnie uprawiających sporty, z czasem trafiły na ulice, a nawet na salony towarzyskie i wybiegi światowych pokazów. Teraz cieszą się wyjątkową popularnością ze względu na przymusowe #zostańwdomu związane ze światową pandemią koronawirusa Covid-19.

Cóż może być bowiem lepszego do siedzenia w domu niż cieplutki, mięciutki, przytulny dresik? A jeśli jest na dodatek modny i szykowny to od razu wpływa też zbawiennie na nasze samopoczucie.

Przyjrzyjmy się nowej, pastelowej linii dresów marki Mosquito przygotowanej z myślą o zbliżających się świętach Wielkanocnych.

Te święta będą inne niż wszystkie, ale mimo wszystko powinniśmy się nimi cieszyć. Od naszej najnowszej kolekcji bije pozytywna energia, którą życzę każdemu w te święta – mówi projektantka, Alicja Komar.

W najnowszej kolekcji nie brakuje kolorowych kompletów z weluru typu kangurki. Znajdziemy w niej takie kolory jak błękit, fiolet czy pudrowy róż, które zdecydowanie wpasowuje się w świąteczny klimat.

Warto wspomnieć o aktualnym trendzie na pastele, który wrócił do łask i cieszy się dużym powodzeniem w świecie mody. Pastelowe barwy idealnie można łączyć z neutralnymi dodatkami, które uzupełnią
domową stylizację.

Aktualnym trendem są również bluzy typu tank crop, które znajdziemy w nowej kolekcji dresów Mosquito. Do tego są spodnie z wysokim stanem podkreślający linię sylwetki z asymetrycznym zakończeniem na nogawce.

Dresy, które stały się synonimem wygody i komfortu mogą być również stylowe i kobiece. Zauważyłam, że kobiety coraz częściej sięgają po dresy. Co mnie niezmiernie cieszy! Uważam, że nawet w dresach powinniśmy się czuć pewnie i seksi – mówi projektantka, Alicja Komar.

Nowa kolekcja Mosquito jest już dostępna na stronie www.mosquito-sklep.pl

Zobacz również: temat DRESY na ModaiJa

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link