Lorus

Dobry zegarek sportowy? Lorus

Stylowy mężczyzna powinien nosić na nadgarstku dobry zegarek. Jednak stylowy mężczyzna powinien być też aktywny. Czy w przypadku czasomierzy można połączyć nieprzeciętny wygląd z doskonałą użytecznością? Marka Lorus udowadnia, że tak! Przyjrzyjmy się bliżej produkowanym przez nią zegarkom sportowym.

Zegarki sportowe – jakie są ich rodzaje?

Mówiąc o zegarkach dla sportowców, nie sposób uniknąć kwestii ich różnorodności. Obecnie na rynku dostępne jest wiele modeli czasomierzy określanych mianem „sportowych”. Jednak często posiadają one zupełnie inne możliwości i charakter. Co więcej, w wielu przypadkach funkcja podawania godziny jest jedną z najmniej ważnych. Urządzenia takie wyposażone są z kolei w liczniki kroków czy kalorii, nadajnik GPS, miernik tętna itp. Niestety jednak większość z takich sportowych zegarków czy smartwatchy słabo łączy się z nieco poważniejszym stylem i bardziej przypomina zabawkę niż prawdziwy zegarek. Co więcej, także ich czas działania jest ograniczony, a bardziej zaawansowane produkty są też po prostu drogie. Alternatywą w tym przypadku są zegarki sportowe w klasycznym tego słowa znaczeniu – czyli sprawdzające się zarówno podczas codziennych obowiązków, jak i nieprzeszkadzające w trakcie aktywności fizycznej. I takie produkty dla swoich klientów przygotowała właśnie marka Lorus.

Zegarki męskie Lorus – czym się wyróżniają?

A jakie cechy charakterystyczne mają oferowane przez Lorus zegarki? Najważniejszymi z nich są przede wszystkim: doskonały wygląd i nieprzeciętna jakość. Praktycznie wszystkie produkty tej firmy posiadają wytrzymałe koperty wykonane ze stali szlachetnej i uzupełnione o odporne na zarysowania szkiełka mineralne. W zależności od modelu mogą posiadać one pasek – ze skóry albo tworzywa sztucznego lub też metalową bransoletę. Zastosowanie klasycznych i gustownych rozwiązań oraz doskonałych materiałów daje z kolei gwarancję, że każdy kupiony zegarek męski Lorus będzie służył przez wiele lat. Na ich długowieczność wpływa też klasyczny system zasilania oraz postawienie tylko na najpotrzebniejsze dodatki – takie jak sekundnik, licznik średniej prędkości czy też możliwość podświetlania tarczy. Jednak z drugiej strony omawiane czasomierze są doskonale zabezpieczone przed wodą i większość z nich wytrzyma zanurzenie do głębokości nawet do 100 metrów. Oznacza to, że można ich swobodnie używać podczas pływania, czy nawet nurkowania bez ekwipunku.

Zegarki Lorus – dla kogo?

Z pewnością warto też zadać pytanie, czy lepszym wyborem będzie dobry zegarek sportowy Lorus, czy może jednak nowocześniejszy smartwatch? W tym przypadku odpowiedź nie jest niestety jednoznaczna. Wszystko zależy bowiem od sytuacji i realnych potrzeb użytkownika. Wynika to z faktu, że w zasadzie oba rozwiązania są przeznaczone do innych zadań. Stylowe zegarki Lorus to idealna opcja dla osób aktywnych, które prosto z pracy lubią udać się na basen, kort czy pojeździć na rowerze. Produkty tego typu warto też polecić wszystkim tym, którzy dbają o swój wygląd i styl w każdej sytuacji. Będą one świetnie wyglądać zarówno razem z koszulą czy garniturem, jak i w połączeniu z ubiorem sportowym. Z kolei typowe zegarki sportowe czy smartwatche z dziesiątkami funkcji są urządzeniami przeznaczonymi głównie do treningów i monitorowania ich przebiegu. A to sprawia, że niekoniecznie będą one sprawdzać się na co dzień.

Gdzie kupić sportowe zegarki marki Lorus?

Jeśli więc szukasz zegarka sportowego wodoszczelnego czy też ze stoperem, który będzie świetnie wyglądał i długo działał, to z całą pewnością produkty marki Lorus przypadną Ci do gustu. Co warte podkreślenia, nie zrujnują one też niczyjego budżetu, gdyż cena nawet najdroższych modeli zamyka się w 500 złotych. Najlepszym sposobem na zakup zegarka sportowego będzie z kolei odwiedzenie jednego z profesjonalnych sklepów internetowych. Ich zaletami są:

  • bardzo szeroka oferta produktów od różnych producentów,
  • doskonałe ceny,
  • liczne promocje,
  • fachowa pomoc przy wyborze
  • gwarancja oryginalności.

Dzięki nim każdy kupujący może być pewny, że otrzyma fabrycznie nowy i w pełni sprawny zegarek, który będzie też objęty wsparciem producenta.

Artykuł partnera, źródło zdjęcia: strona klienta

Podziel się wiadomością:

Polecamy również