Dobry Wieczór Jazz

Dobry Wieczór Jazz: Sezon na jazz w Teatrze Muzycznym ROMA

Pierwsze koncerty z cyklu Dobry Wieczór Jazz w sezonie 2019/2020!

DOBRY WIECZÓR JAZZ to cykl koncertów na deskach NOVEJ Sceny Teatru Muzycznego ROMA zainicjowany w 2015 roku. To co miesiąc starannie dobrane i charakteryzujące się wysokim poziomem koncerty artystów z Polski i zagranicy. Gwarantowane kolorowe oblicza jazzu i pobudzenie muzycznych zmysłów.

Anna Serafińska Chopin Trio

To wyjątkowy, kameralny projekt z niespotykanym instrumentarium. Klasyczne utwory Chopina splecione z jazzowymi motywami można usłyszeć́ w unikalnej aranżacji na głos, fortepian i perkusję. Annie Serafińskiej towarzyszą znakomici muzycy: Rafał Stępień́ – fortepian oraz Cezary Konrad – perkusja. Kompozycje takie jak „Grande Valse Brillante Es-dur”, „Mazurek C-dur op. 24 nr 2” czy pieśń́ „Życzenie”, nabierają̨ w wykonaniu tego trio niespotykanej świeżości i oryginalnego brzmienia.

27.10.2019, godz. 19.30

Więcej informacji o koncercie znajdą Państwo TUTAJ.

Krzysztof Herdzin “The Book of Secrets

Już w listopadzie na deskach Novej Sceny prawdziwy hit! Zapraszamy na koncert, na którym wystąpi sam opiekun artystyczny tej serii, czyli Krzysztof Herdzin! Zaprezentuje on publiczności utwory z płyty „The Book of Secrets”, która będzie miała premierę właśnie tego dnia. Krzysztof Herdzin wystąpi w towarzystwie takich artystów jak Rick MargitzaRobert Kubiszyn oraz Cezary Konrad.

19.11.2019, godz. 19.30

Więcej informacji o koncercie znajdą Państwo TUTAJ.

Anna Maria Jopek & Friends „Ulotne”

„Ulotne” wymyka się konwencjom i stylom. Zawieszone między gatunkami i poza czasem, kontempluje urodę słowiańskiej duszy w muzyce. Znajdziemy tu parafrazy tematów klasycznych i ludowych, poezje i improwizacje, jazz i balladę. Ta muzyka sama toruje sobie drogę i tworzy własny, odrębny nurt w muzyce świata.

02.12.2019, godz. 20.30

Więcej informacji o koncercie znajdą Państwo TUTAJ.

Christmas Songs, Deutsche Bank Invites Dobry Wieczór Jazz Aga Zaryan oraz Matt Dusk

Magia Świąt Agi Zaryan.  Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, ponadczasowe evergreeny o tematyce świątecznej oraz towarzystwo wyjątkowego wokalisty Matta Duska – to kwintesencja koncertu “Christmas Songs, Deutsche Bank Invites Dobry Wieczór Jazz Aga Zaryan oraz Matt Dusk”. Dodatkową atrakcję będzie akompaniament zespołu European Jazz Sextet oraz wyjątkowy wybór utworów. Usłyszymy między innymi radosne „Santa Claus Is Coming To Town” i „Jingle Bells”, refleksyjne „Someday at Christmas” i nastrojowe „The Christmas Song”. Repertuar koncertu to utwory z płyt „What Xmas Means To Me” Agi Zaryan oraz albumu „Old School Yule!” Matta Duska.

22.12.2019, godz. 18.00

Więcej informacji o koncercie znajdą Państwo TUTAJ.

BILETY: bilety.teatrroma.pl

Więcej informacji o cyklu na stronie DWJ.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również