luksusowe prezenty Walentynkowe

Dla tych, co kochają róż. Wyjątkowo luksusowe prezenty Walentynkowe

W związku ze zbliżającym się Świętem Zakochanych mamy dla Was parę propozycji wyjątkowo luksusowych prezentów Walentynkowych. I także wyjątkowo drogich, niestety. Ale przecież pomarzyć zawsze można prawda? Na końcu artykułu mamy też propozycje na każdą kieszeń. Może się przyda, jeśli nie chcecie wydać kilku tysięcy złotych za… apaszkę.

Akurat wszystkie wybrane tutaj luksusowe prezenty Walentynkowe są w różnych odcieniach różu. Walentynki to przecież słodkie święto prawda? Nie mówiąc już o tym, że róż jest modny, a i znajdzie się zapewne sporo miłośniczek tego koloru. Zatem zaczynami!

Hermès :

Apaszka WOW słynnej marki w klimacie pop art. Na dwóch stronach przedstawiono w formie komiksu przygody kobiety. Cena: ok 2.400 PLN.

luksusowe prezenty Walentynkowe

Bang & Olufsen :

Z takimi słuchawkami można dosłownie odlecieć. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy B&O Beoplay H8i ma stylową, lekką konstrukcję w barwach bardzo modnego, pudrowego różu, a przy tym łączy w sobie funkcjonalność i wyjątkowy dźwięk. Cena na żądanie.

luksusowe prezenty Walentynkowe

Celine

Owalne okulary przeciwsłoneczne w jasnoróżowym kolorze to ukłon w stronę 70. XX wieku. Oddaje on zresztą dokładnie ducha kampanii kreatywnej Hedi Slimane z wiosny 70 roku. Cena na żądanie.

luksusowe prezenty Walentynkowe

Loewe

Coś bardziej chyba dla nastolatki. Obudowa telefonu z miękkiej różowej skóry cielęcej w kształcie uroczego słonia Loewe. Można nosić na szyi lub nadgarstku, może też służyć jako podstawka. Cena na żądanie.

luksusowe prezenty Walentynkowe

A jeśli trochę ciężko Wam po tym na duszy – i portfelu! – to sprawdźcie różowe propozycje z polskich salonów i sieciówek. U nas też można znaleźć coś wyjątkowego, w sam raz na Walentynki!

luksusowe prezenty Walentynkowe

oprac. na podst. SCMP 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również