Diamentowe serum wyszczuplajace Antycellulit Diamentowe serum wyszczuplaj ce antycellulit SLIM EXTREME 4 D

Diamentowe serum wyszczuplające antycellulit SLIM EXTREME 4 D

Diamentowe serum wyszczuplajace AntycellulitPrzełom w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki

Diamentowe serum wyszczuplające antycellulit SLIM EXTREME 4 D z kwasem hialuronowym Eveline Cosmetics

Wymodelowana sylwetka (talia, pośladki, uda) bez cellulitu

Innowacyjny produkt wyszczuplający łączący skuteczność naturalnych składników aktywnych z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej.

Nowa formuła serum zawiera mikroskopijne cząsteczki diamentu oraz unikalną kompozycję substancji czynnych, które intensywnie pobudzają spalanie tłuszczów w tkance podskórnej oraz niezwykle skutecznie redukują cellulit.

Mikrokryształy diamentu pobudzają mikrokrążenie, aktywnie dotleniają komórki oraz zwiększają przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Natychmiastowy efekt skuteczności produktu jest wzmocniony przez obecność kwasu hialuronowego o dużej masie cząsteczkowej, który głęboko nawilża, wygładza i ujędrnia. bioHyaluron Slim Complex™ pozostawia delikatny film na skórze, tworząc niewidzialny gorset rozświetlający i wygładzający.

Roślinne  komórki macierzyste aktywizują osłabione  i uśpione komórki macierzyste w skórze, przez co stymulują jej naturalną regenerację. Pozwala to  w naturalny sposób zwalczać cellulit.  Kompleks Lipocell-Slim® stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej, wykazuje silne działanie wyszczuplające i modelujące sylwetkę.

250 ml  cena 19.99 zł

EFEKT 4D

Diamentowe wyszczuplanie i modelowanie sylwetki w czterech wymiarach:

  • redukuje tkankę tłuszczową i cellulit

  • pobudza mikrokrążenie

  • modeluje sylwetkę

  • działa do 48h 

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ*:

  • zmniejszenie widoczności cellulitu do 60%

  • redukcja tkanki tłuszczowej do 60%

  • wymodelowana sylwetka (talia, pośladki, uda) do 65%

*test samooceny na wybranej grupie kobiet przez okres 4 tyg

bioKWAS HIALURONOWY

Potrójna dawka kwasu hialuronowego w wyjątkowym połączeniu 3 rozmiarów cząsteczek, zapewnia nowatorskie efekty odmładzające oraz działanie na powierzchni i w głębi skóry.

ROŚLINNE KOMÓRKI MACIERZYSTE przywracają skórze biologiczną młodość

Roślinne komórki macierzyste, naturalnie pozyskiwane z odmiany jabłoni szwajcarskiej, są szeroko stosowane
w kosmetologii w celu poprawy witalności i żywotności komórek macierzystych skóry. Pobudzają naturalne procesy regeneracji, dostarczają niezbędnej energii.

Slim Extreme 3D jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii kosmetyków w Polsce. Produkty Eveline Cosmetics są obecne w 70-ciu krajach na całym świecie, a lista zagranicznych rynków stale poszerza się. Firma ma ugruntowaną pozycję w większości krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Kosmetyki cieszą się ogromną popularnością wśród krajów bałkańskich, w Bułgarii, gdzie Eveline Cosmetics jest wiceliderem rynku produktów do opalania, ale także w Chorwacji, Serbi ii Rumunii. Ponadto firma obecna jest  w Stanach Zjednoczonych, w Finlandii, na Tajwanie, w Korei, a także w wielu krajach arabskich.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link