Depilacja laserowa

Depilacja laserowa – dlaczego warto z niej skorzystać?

Wraz z wyższymi temperaturami i słonecznymi dniami chętniej odsłaniamy ciało – lato to czas krótkich spódniczek, szortów i kostiumów kąpielowych. Gładka skóra to marzenie wielu kobiet, jednak wiele pań zmaga się z problemem podrażnień, wrastających włosków czy ranek po goleniu. Kiedy wszystkie inne metody usuwania owłosienia zawodzą, warto zdecydować się na depilację laserową. Jakie są jej zalety?

Depilacja laserowa – ciesz się gładką skórą przez cały rok!

Dlaczego kobiety decydują się na poddanie się zabiegowi depilacji laserowej? Po pierwsze, są to względy estetyczne – gładka, pozbawiona włosków skóra jest miękka w dotyku i o wiele delikatniejsza. Po drugie, depilacja laserowa jest niezwykle praktyczna – panie chcą czuć się komfortowo podczas urlopu, na basenie czy na plaży. Dzięki niej nie muszą martwić się o to, że nie zabrały ze sobą maszynki do golenia lub obawiać się problemu wrastających włosków. Po trzecie, to także doskonałe rozwiązanie dla kobiet o wrażliwej, skłonnej do podrażnień skórze – po zwykłym goleniu borykają się z przebarwieniami, zaczerwienieniami, niedokładnie nieogolonymi nogami czy pachami. Jeśli zawodzą nawet domowe sposoby usuwania owłosienia, takie jak pasta cukrowa, najlepiej udać się do dermatologa i poddać się zabiegowi depilacji laserowej. Umożliwia ona uzyskanie pięknej, gładkiej skóry bez konieczności ponownego sięgania po maszynkę, a jednocześnie jest oszczędnością czasu.

Zalety depilacji laserowej

Jakie są zalety depilacji laserowej? Przede wszystkim gładka, piękna skóra – zabieg przy użyciu lasera jest obecnie najskuteczniejszą metodą pozbywania się owłosienia. Jest uznawana za bezpieczne, bezinwazyjne usuwanie niechcianych włosków, w dodatku efekt utrzymuje się przez kilka lat – warunkiem jest wykonanie raz na 1 – 2 lata tzw. zabiegu przypominającego. By uzyskać zadowalające efekty, należy dobrać odpowiednią moc i częstotliwość impulsów do rodzaju skóry oraz grubości włosa. W zależności od indywidualnych uwarunkowań, by pozbyć się zbędnego owłosienia potrzeba od 4 do 8 sesji zabiegowych.

Klientki zachwalają sobie efekty depilacji laserowej i mogą cieszyć się gładką skórą w dowolnym momencie. Choć nie dla każdej z pań zabieg ten jest bezbolesny (wiele zależy od miejsca, z którego usuwa się włoski oraz indywidualnych uwarunkowań), zdecydowanie jest tego wart. By móc w pełnie korzystać z uroków lata, skorzystaj z zabiegu laserowej depilacji!


fotolia_95496507_subscription_monthly_m

Podziel się wiadomością:

Polecamy również