ButyRaj informacja prasowa Kwiecie 2019 3 Dekalog stylu 5 zasad czenia kolor w

Dekalog stylu – 5 zasad łączenia kolorów!

Czy dobrze czujesz się w kolorach, które wybierasz? Czy Twoje ubrania pasują do butów i dodatków? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałaś choć raz twierdząco, mamy dla Ciebie małą ściągawkę – dekalog stylu: 5 zasad łączenia kolorów!

Po pierwsze…

Kontrast! Zestawianie ubrań i dodatków na zasadzie kontrastu to najprostszy sposób na dobry styl. Śmiało łącz ulubione kolory! Nawet najbardziej szalone zestawienia – żółty z fioletem? błękit z pomarańczą? czerwień z zielenią? – będą trafione! Dzięki kontrastom staniesz się wyrazista i pewna siebie.

Po drugie…

Total look! Od stóp do głów w jednym kolorze! Przy tej stylizacji najlepiej sprawdzą się neutralne kolory: biel, beż, błękit, szarości. Panie odważne, z odrobiną nonszalancji, mogą zdecydować się na bardziej intensywne barwy, takie jak fuksja, czy seledyn. Wówczas dobierz proste i klasyczne kroje ubrań i dodatków. Total look to pójście na całość!

Po trzecie…

Color blocking. To już gra w kolory dla odważnych. W tej zabawie zestawiamy ze sobą wyraziste barwy, ale w taki sposób, by każda część garderoby różniła się od siebie. Ten trend doskonale sprawdza się jeżeli chodzi o dobór butów i dodatków. Obłędna stylizacja to dla przykładu różowa apaszka w kwiaty połączona z czerwonymi, zamszowymi szpilkami!

Po czwarte…

Ciepło, zimno! To dosyć ryzykowny, ale za to bardzo efektowny pomysł na codzienne outfity. Podstawą są kolory bazowe – biel, beż, szarość oraz czerń, przełamane głównie metalicznymi kolorami i detalami. W ciepłych odcieniach, poczujesz się… cieplej, a tym samym na pewno i lepiej. Odpowiednim dodatkiem do takiej stylizacji będzie ozdobna biżuteria, dżety, paski i zamki na obuwiu.

Po piąte…

Wzory! We wszystkich kolorach! Kolorowe wzory nadają się do przełamania nudnych stylizacji, którym nadają modowego pazura. W tym sezonie najbardziej modne są zwierzęce printy, zwłaszcza te utrzymane w kolorach ziemi – beże, szarości, zielenie i brązy. Tutaj możesz naprawdę poeksperymentować, bowiem w przypadku tego trendu, trudno popełnić modowe faux pas.

Wszystko zależy od Ciebie, Twojego gustu i odwagi. Oczywiście, warto pamiętać o tych kilku podstawowych zasadach, które ułatwią Ci codzienny dobór odpowiednich stylizacji. A może i pozwolą złamać konwencje zgodnie z Twoim własnym stylem i charakterem.

ButyRaj informacja prasowa Kwiecie 2019 1 Dekalog stylu 5 zasad czenia kolor w ButyRaj informacja prasowa Kwiecie 2019 2 Dekalog stylu 5 zasad czenia kolor w ButyRaj informacja prasowa Kwiecie 2019 3 Dekalog stylu 5 zasad czenia kolor w

Prezentowane na zdjęcia buty pochodzą ze strony: www.butyraj.pl

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link