Darmowe konsultacje ze stylistk online Zastanawiasz si co zrobi w wolnym czasie Wybierz darmowe konsultacje online ze stylistk

Zastanawiasz się, co zrobić w wolnym czasie? Wybierz darmowe konsultacje online ze stylistką!

Epidemia sprawiła, że wiele osób – zwłaszcza tych, które mogą pracować zdalnie – niemal nie opuszcza swoich domów lub mieszkań. Nie może więc dziwić, że cały czas szukamy pomysłów na to, jak spędzić czas wolny lub jak wykorzystać go naprawdę mądrze! Dzisiaj podpowiemy Wam, jak ten czas wykorzystać – naszą propozycją jest zadbanie o swój wygląd oraz zdecydowanie się na darmowe konsultacje online z profesjonalną stylistką!

Umożliwia nam to podwarszawska Galeria Łomianki – kameralne centrum handlowe, które, podobnie jak inne galeria handlowe w całej Polsce, znacząco ograniczyła swoją działalność na czas epidemii koronawirusa. W jej przypadku możemy liczyć na to, że otwarty jest hipermarket Auchan oraz kilka innych, nielicznych sklepów oraz punktów usługowych, do których zalicza się apteka, pralnia EBS, drogeria HEBE czy sklep AquaelZOO. Pozostałe sklepy oraz punkty usługowe, pozostają oczywiście zamknięte.

Porady stylistki – online i zupełnie za darmo!

Część ze swoich usług Galeria Łomianki przeniosła jednak do rzeczywistości cyfrowej. Mowa o konsultacjach ze stylistką, Gosią Marszałek, które standardowo odbywały się na terenie Galerii kilka razy w miesiącu. Obecnie, z racji wiadomej sytuacji, nie ma możliwości, by odbywały się one jak wcześniej, jednak nadal możemy zapisać się na nie na stronie Galerii, pod adresem http://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Teraz jednak konsultacje odbywają się online! Nadal są oczywiście bezpłatne, przez co cały czas cieszą się tak dużą popularnością.

W ramach konsultacji z Gosią Marszałek, stylistką zatrudnioną przez Galerię Łomianki, w ramach darmowych konsultacji online możemy zdecydować się konsultację video, wraz z analizą sylwetki, która trwa około 30 minut. Dodatkowo drogą mailową będziemy mogli konsultować z Gosią nasze pomysły na zakupy! W końcu czas, kiedy pozostajemy zamknięci w domach, można naprawdę znakomicie wykorzystać. A jednym z naszych pomysłów jest właśnie zadbanie o swoją szafę. Nawet jeżeli nie chcemy jeszcze decydować się na zakupy, warto skorzystać z porad online – czas wolny, którego mamy obecnie tak wiele, będzie idealnym momentem na to, by zastanowić się, co w naszym ubiorze możemy zmienić na lepsze. Gdy tylko skończy się epidemia, wiedzę tę będziemy mogli wykorzystywać w praktyce!

Jednocześnie, jeżeli interesują nas modowe porady, zapraszamy na profil Galerii Łomianki na Facebook, tutaj znajdziecie również wiele porad, które przygotowała dla Was właśnie Gosia Marszałek. Dowiecie się m.in. jak nosić i dobierać biżuterię!

Dlaczego warto zdecydować się na konsultacje ze stylistką w Galerii Łomianki?

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na konsultacje online, czy po zakończeniu epidemii wybierzmy się do Galerii Łomianki, by spotkać się z Gosią Marszałek na żywo – w obu tych przypadkach konsultacje ze stylistką to coś, na co wielu z nas (oferta ta nie jest skierowana tylko do Pań!) powinno się zdecydować.

Dzięki konsultacjom oraz poradom w sklepach (lub konsultacjach mailowych) dowiemy się, co w naszym przypadku warto nosić. Każdy z nas ma zalety i atuty, które w naszym wyglądzie warto podkreślać, jednocześnie są też wady, które dobrze tuszować. Dobrze dobrana odzież, wraz z dodatkami, sprawi, że będzie to możliwe!

Gosia nie tylko podpowie nam, jak wygląda to od strony teoretycznej, ale również podpowie, co konkretnie warto nosić w naszym przypadku. W takiej sytuacji nie tylko zyskamy ogrom nowych pomysłów oraz inspiracji, lecz również będziemy mogli skonfrontować nasze pomysły, na ich temat Gosia również z chęcią się wypowie. Sprawi to, że każde kolejne, samodzielne zakupy będą dla nas coraz łatwiejsze!

Jeżeli i tak kupujemy ubrania, warto kupować takie, które idealnie będą do nas pasować. Dzięki temu będziemy czuć się bardziej atrakcyjni i pewni siebie, co znacząco będzie widoczne nie tylko w naszych prywatnych relacja, ale również na stopie zawodowej. W końcu atrakcyjny wygląd i pewność siebie sprawią, że łatwiej będzie nam zmienić pracę lub zyskać awans w obecnej. Do tego nie zapominajmy o najważniejszym – dobrze dobrane ubranie sprawią, że czujemy się atrakcyjni, a każdy z nas po prostu na to zasługuje!

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link