Danuta Błażejczyk ćwiczy z polskim trenerem niemieckich gwiazd

Danuta Błażejczyk – znana piosenkarka, a także prezes Fundacji Apetyt na Kulturę, zastosowała dietę, która pozwoliła jej schudnąć prawie 30 kg w ciągu zaledwie pół roku! Dzięki Konradowi Gacy i jego akcji “Chudniesz-wygrywasz zdrowie” przeszła metamorfozę, w wyniku której wygląda o 10 lat młodziej.

Obecnie piosenkarka pracuje nad nową płytą oraz planuje serie koncertów promocyjnych w wielu miastach Polski. W związku z tym chce być w doskonalej formie i kondycji fizycznej. Pragnie też utrzymać wagę, o którą walczyła przez tyle miesięcy. I dlatego postanowiła skorzystać z rad jednego z najlepszych trenerów w Niemczech, Nicolasa Prusinskiego.

Polak od lat pracuje w Berlinie i ćwiczy z wieloma gwiazdami międzynarodowymi m.in. : Till’em Schweigerem, piosenkarką Sarrah Connor, aktorką Barbarą Wunst oraz najważniejszymi niemieckimi politykami. Jednocześnie chce potrenować również z kimś w Polsce.

Z Danutą Błażejczyk bardzo dobrze się rozumieją…

-Zalecam 3-4 razy w tygodniu trening ogólnorozwojowy, najlepiej 20-30 minut biegu, a potem trening z hantelkami, ćwiczenia z własnym ciężarem ciała, jak np. pompki normalne, pompki damskie. Wystarczy jedna godzina. Należy trzymać dietę od poniedziałku do piątku, a w weekend można sobie pozwolić na małe szaleństwo w granicach rozsądku.- zaleca Nicolas.

[nggallery id=4651]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również