05 Ksiezna Maria Elzbieta z przedstawicielami Beaute Pacifique Danish FASHION DEMOCRACY POP UP SHOP

Danish FASHION DEMOCRACY POP UP SHOP

12 maja odbyło się uroczyste otwarcie Danish FASHION DEMOCRACY POP UP SHOP w centrum handlowym Plac Unii City Shopping. Wstęgę przecięła sama księżna Danii, Maria Elżbieta, która  podczas wizyty dyplomatycznej w Polsce, zaszczyciła to wydarzenie swoją obecnością. Jej Królewska Mość odbyła krótką rozmowę z każdym z wystawców, zapoznając się z kolekcjami i produktami duńskich marek. Wydarzenie poprowadziła Anna Popek.

To właśnie w dniach 12-14 maja br. następca tronu JKW Fryderyk wraz z małżonką JKW Marią Elżbietą po raz pierwszy złożył oficjalną wizytę w Polsce, przewodnicząc delegacji duńskich firm.Duńska Para Książęca wraz z delegacją rodzimych firm odwiedziła Warszawę oraz Szczecin. Celem wizyty było ożywienie i pogłębienie szybko rozwijającej się współpracy gospodarczej między Polską i Danią.

Dwutygodniowa ekspozycja duńskich marek w ramach Danish FASHION DEMOCRACY została stworzona w nowoczesnej bryle budynku Plac Unii w Warszawie, gdzie na blisko 150 metrach prezentują się znane na świecie, duńskie marki. Wśródnich m.in.: Lindberg, Ilse Jacobsen, Ecco, DermaOXY, Beaute Pacifique. Projekt pozwala przybliżyć w szerszym kontekście duńską modę i styl życia, pokazując jej różnorodność i inspirującą wartość. Produkty tych marek można kupić w czasie trwania POP UP SHOP – do 24 maja.

Kolejna odsłona FASHION DEMOCRACY z udziałem polskich projektantów odbędzie się 31.05.2014 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, gdzie będzie można kupić modne projekty w atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy w godzinach 10:00-20:00.

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link