DaliaByNiGHT

#DaliaByNiGHT – nowa linia bielizny nocnej rodem z tropików

Tropikalne motywy na hebanowym tle, zmysłowa czerwień kenijskich zachodów słońca czy głęboki granat pustynnych nocy to pocztówka z wakacji, którą marka Dalia Lingerie śle Wam tej jesieni. Nowa linia bielizny nocnej #DaliaByNIGHT zapewni gorącą aurę – nie tylko w snach.

Ma być zmysłowo i wygodnie” – mówi Sabina Mańka, projektantka kolekcji. Wspólne mianowniki tych założeń odnajdziecie w miękkich tkaninach, podkreślających kobiecość fasonach, transparentnych materiałach i głębokich kolorach, zaczerpniętych wprost z najbardziej egzotycznych zakątków świata.

Piękno tkwi w szczegółach

W trosce o komfort i najlepsze dopasowanie miseczki halek wykonano z elastycznej koronki. W kolekcji oprócz kuszących przezroczystości i satynowych kompletów znajdziecie także dziewczęce propozycje z miękkiej i oddychającej dzianiny, a całość wyróżnia dbałość o detale: zgrabne przeszycia, romantyczne koronki i urocze kokardy. Odwieczny dylemat: „piękno czy wygoda” został rozwiązany – bielizna Dalii łączy w sobie obie te cechy, sprawiając, że każda kobieta znajdzie w niej coś dla siebie, bez względu na wiek czy sylwetkę.

Tradycja i nowoczesność

Już od 25 lat Dalia oferuje swoim Klientkom autorskie kolekcje bielizny, które powstają na drodze odpowiedzialnej i zrównoważonej produkcji w oparciu o bezpieczne surowce i ekologiczne rozwiązania. Rodzinne tradycje nieustannie towarzyszą marce w rozwoju i dążeniu do coraz lepszej jakości usług. Regularne poszerzanie asortymentu, który dostępny jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i on-line, program lojalnościowy czy nawet rezygnacja z plastikowych toreb to odpowiedź na różnorodne potrzeby Klientek.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również