DALIA Lingerie stworzyła

DALIA Lingerie stworzyła piękną kolekcję na jubileusz 25-lecia

Polska marka, zrównoważona produkcja i autorski design. Czy może być lepiej? Może. DALIA Lingerie z okazji jubileuszu 25-lecia stworzyła piękną kolekcję w bogatej gamie fasonów i rozmiarów, odpowiadającej na potrzeby różnych sylwetek.

25 lat DALIA Lingerie

Swój okrągły jubileusz marka świętuje przez cały rok w sposób miły dla oka (autorskie kolekcje projektantki Mai Madej zachwycają wiele kobiet i wyróżniają DALIĘ na tle konkurencji) i środowiska – bielizna powstaje w 100% w Polsce, a producent w tym roku całkowicie rezygnuje ze stosowania plastikowych toreb w salonach firmowych!

#BodyPositive 

DALIA Lingerie słynie nie tylko z oryginalnej estetyki. Marka jako jedna z niewielu w produkcji bielizny wykorzystuje szlachetne hafty, które wymagają o wiele większej precyzji podczas krojenia i szycia, niż powszechnie stosowane koronki. Na uwagę zasługuje także bogaty wybór fasonów i rozmiarów, pozwalający dopasować bieliznę do każdego rodzaju sylwetki. Hasztagiem #DaliaHereAndNow marka promuje filozofię body positive, czyli akceptacji swojego ciała tu i teraz.

Powrót do przeszłości: Wonder Woman

Jubileuszowa kolekcja zawiera przegląd najbardziej charakterystycznych dla DALII fasonów, zdobień i barw ujętych w nowoczesnej, zmysłowej stylistyce. To także pierwsza sezonowa kolekcja zawierająca body – dotąd zarezerwowane wyłącznie dla linii BASIC. Odważny charakter bielizny uzupełnia oryginalna kampania Wonder Woman ze zdjęciami autorstwa jednej z najbardziej utalentowanych fotografek młodego pokolenia – Aleksandry Zaborowskiej. W roli głównej niezmiennie znajdująca się na liście hot nazwisk polskiego modelingu Ola Kowal. Make-up to dzieło wizażystki współpracującej m.in. z TVN Style – Viki May.

DALIA Lingerie aktywnie promuje świadome podejście do zakupów (marka co roku wspiera ruch Fashion Revolution) i dobierania rozmiaru. W salonach firmowych DALII możecie skorzystać z bezpłatnej pomocy brafitterek, a wysokiej jakości bielizna posłuży Wam przez wiele sezonów.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również